Muharrem İnce: Polislere Söz Veriyorum 3600 Ek Göstergenizi Çözeceğim

Cumhuriyet Halk Partisi'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, 24 Haziran öncesi mitinglerinde halka seslenmeye devam ediyor. Muharrem İnce seçim öncesinde yaptığı açıklamalarda beraber polislerin 3600 göstergelerini çözeceğini sözlerine ekledi ve mesai saatlerini vereceklerini belirtti.

Muharrem İnce: Polislere Söz Veriyorum 3600 Ek Göstergenizi Çözeceğim

Cumhuriyet Halk Partisi Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce polislerin gösterge sorunlarına yönelik olarak açıklamalarda bulundu.

İnce ayrıca yaptığı mitinglerde AK Parti'nin 16 yıllık politikasına yönelik detaylardan bahsetti.

İnce'nin açıklamalarından satır başları;

3600 GÖSTERGENİZİ ÇÖZECEĞİM

Polislere söz veriyorum 3600 göstergenizi çözeceğim. Subay alıyor, Astsubay neden alamıyor? Adaletsizlikleri gidereceğiz. Öğretmenlerin 3600 sorununu çözünce 200 bin öğretmen emekli olacak, yerine gençler gelecek. Polisleri sendikalı yapacağız. Angarya yok. 40 saat üstü mesailerini vereceğiz. Bunların her birini çözeceğiz.

CIVIKLIKTAN KURTULACAĞIZ

Benim çocukluğum meralarda, traktör üstünde geçti. Köylünün, çiftçinin halinden anlarım ben. Öyle yaşadın, öyle büyüdüm. Ekonomimiz kötü değil mi? Muharrem İnce sen ne yapacaksın? Anlatıyorum. Dün MB Başkanı'nı parti merkezine çağırdı. Sen bunu yaparsan dış dünya sana güvenmez. Burada hukuk yok der, uluslararası sermaye güvenli bir liman ister. Dolar 4.50, euro 5.50. Binali Yıldırım'a souyorlar, Dolar ne olacak diye? Dolsa ne olur, dolmasa ne olur diyor. Bu cıvıklıktan kurtulacağız, devlet adamı olacağız."

SEN HİÇ ŞEKER FABRİKASI YAPTIN MI?

AK Parti'nin 16 yılda en kötü yaptığı şey dış politika ve eğitimdir. Yol yaptı mı, yaptı. Kötüsünü yaptı. Köprü yaptı mı, yaptı. Ama geçsen de ödüyorsun geçmesen de? Sonra diyor ki? Ey CHP. Benzettim mi, Allah benzetmesin. Ben de soruyorum, ey Erdoğan sen hiç şeker fabrikası yaptın mı? Size fizik öğretmeni Muharrem İnce olarak söz veriyorum. Ben okuldayken kana kana su içerdik, şimdi çocuklar 3 TL'ye su içiyor. Söz veriyorum, çocuklarınız kana kana su içecek. Çocuklarımızı iyi yetiştireceğiz. Onlar tezek desin, pislik desin, ben gelecek diyeceğim. Öğrenci kartını gösteren herkese müzeler bedava olacak.

Kamupersoneli.net I ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2018, 18:06
YORUM EKLE