Muharrem İnce: Türkiye Hepimizin Türkiye'si Olana Dek Yolculuğumuz Devam Edecek

Cumhuriyet Halk Partisi'nin (CHP) Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Twitter hesabından yaptığı paylaşım içerisinde; "Türkiye hepimizin Türkiye'si olana dek yolculuğumuz devam edecek" dedi ve kendisine desteklerini sunanlara teşekkürlerini iletti.

Muharrem İnce:  Türkiye Hepimizin Türkiye'si Olana Dek Yolculuğumuz Devam Edecek

24 Haziran seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi tarafından Cumhurbaşkanı adayı olarak gösterilen Muharrem İnce kişisel Twitter üzerinden paylaştığı açıklamada kendisine destek verenlere teşekkürlerini iletti.

İnce seçim kampanyası sürecinde çekilden görüntülerle hazırlanan videoyu hesabından paylaşacan İnce açıklamalarda buljndu.

İnce sosyal medyadan yaptığı paylaşımlar içerisinde ise;

"Hepimizin Türkiye’si için oy veren milyonlara, her gün mesaj yollayan, sosyal medyadan desteğini ve birlikte yürüme kararını paylaşan yüz binlere teşekkür ederim.

Türkiye hepimizin Türkiye'si olana dek yolculuğumuz devam edecek" dedi.

Kamupersoneli.net I ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE