Mustafa Destici'den BBP'li Seçmenlere Uyarı: Oyumuz AK Parti Pusulasına

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici yaptığı açıklama ile beraber seçimlerde oy kullanacak seçmenlere uyarılarda bulunurken; "Bizim adaylarımız AK Parti listesinde olduğu için milletvekili seçimlerindeki oyumuz AK Parti pusulasına olacak" ifadelerini kullandı.

Mustafa Destici'den BBP'li Seçmenlere Uyarı: Oyumuz AK Parti Pusulasına

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici partisinin Ankara İl Başkanlığı'nda yapılan toplantıda 24 Haziran seçimlerini yönelik olarak değerlendirmelerde bulundu.

Buna yönelik olarak Türkiye'nin önünde iki ayaklı bir seçim olduğuna dikkati çeken Destici yaptığı açıklamasında;

"Bir Cumhurbaşkanlığı seçimi var, bir de milletvekilliği genel seçimleri var. Cumhur İttifakı'nın üç partisinde ortak cumhurbaşkanı adayı mevcut Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan.

Diğer seçimlerde de her ne kadar Cumhur İttifakı içinde yer alsak da, orada biliyorsunuz iki amblem var; biri Milliyetçi Hareket Partisi, diğeri AK Parti'nin amblemi. Bizim adaylarımız AK Parti'nin listelerinde olduğu için, milletvekili seçimlerindeki oyumuz AK Parti pusulasına olacak.

Bu ayrıntıya özellikle dikkat çekelim. Çünkü bir oyla, üç oyla, beş oyla kazanacağımız bir milletvekilini o şekilde kaybedebiliriz. Cumhur İttifakı içerisinde mührü AK Parti logosuna vuracağız" ifadelerinde bulundu.

Kamupersoneli.net I ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE