Numan Kurtulmuş: Türkçe Ezan Açıklaması Tesadüf Değil

AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş katılmış olduğu bir televizyon programında CHP Milletvekili Öztürk Yılmaz tarafından dile getirilen Türkçe ezan tartışmalarına değindi. Numan Kurtulmuş açıklamasında ayrıca PKK'ya yönelik gerçekleştirilen eylemlere dair açıklamalarda bulundu.

Numan Kurtulmuş: Türkçe Ezan Açıklaması Tesadüf Değil

AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş Cihannüma İstanbul Temsilciliği tarafından Üsküdar'daki Boğaziçi Yaşam Merkezi'nde düzenlenen İstanbul Buluşmaları'na katıldı.

Burada bir konuşma gerçekleştiren Numan Kurtulmuş hem terör konusunda hemde Türkçe ezan tartışmalarına dair açıklamalarda bulundu. Konuya dair çarpıcı açıklamalarda bulundu Numan Kurtulmuş'un ifadelerini sizlerle paylaşıyoruz. 

NUMAN KURTULMUŞ'TAN TÜRKÇE EZAN AÇIKLAMASI

Numan Kurtulmuş yapmış olduğu konuşmasında Türkçe ezan konusunda CHP Milletvekili Öztürk Yılmaz tarafından yapılan açıklamaların tesadüf olmadığını söyledi. Bu konuda uyanık olunması gerektiğini söyleyen Numan Kurtulmuş aşağıda yer alan ifadeleri kullandı. 

"(Bir milletvekili ağzından kaçırdı) ya da (ne yapalım bu adam sıra dışı bir adam) diyerek geçiştirilebilecek bir mesele değildir. Yine geçtiğimiz günlerde parlamentoda yine bir CHP milletvekilinin 'iki batıl' şeklinde hem milleti hem FETÖ'yü aynı kefeye koyması da tesadüf değildir. Bunların hepsini yan yana koyduğunuzda, uyanık olmak gerektiğini bir kere daha hatırlamamız lazım.''

PKK'YI ÇÖP GİBİ ATACAKLAR

AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş konuşmasında ayrıca terör örgütü PKK'nın miadının dolduğunu belirterek onunda çöp  Asala gibi çöp tenekesine atılacağını söyledi. ''Onu da çöp tenekesine atacaklar da bu sefer başka bir vekil, başka bir taşeron, başka bir maşa oluşturmaya çalışıyorlar. Zaten oluşturdular. O maşayı da siyasal hale getirmek istiyorlar. Biz bunu anlamayacak kadar saf değiliz. Oyunun ne kadar tehlikeli bir oyun olduğunun farkındayız."

Kamupersoneli.net - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE