Özhaseki: Devletin Kesesinden Para Harcamadan Proje Nasıl Yapılır? Ben Bunun Kitabını Yazmış Bir İnsanım

AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki'den yeni açıklamalar geldi. Özhaseki katıldığı programda açıklamalarda bulundu.

POLİTİKA 14.03.2019, 23:14 Kerim Solak
Özhaseki: Devletin Kesesinden Para Harcamadan Proje Nasıl Yapılır? Ben Bunun Kitabını Yazmış Bir İnsanım

Açıklamalar;

(Bunlara namusluca cevap ver) demek benim hakkım. 82 milyon insanın, Ankara Büyükşehir Belediyesi CHP adayının ne işler çevirdiğini bilmek hakkı. Doğru adamsan çık bunları anlat, değilsen hiç kıvırma."

Şu ana kadar ben karşı tarafı, rakipleri ve özellikle CHP'nin adayını işi bilmemekle suçladım. Şahsıyla benim ilgim yok ama gerçekten belediye başkanlığını bilmiyor.

Ankara'yı, belediyeciliği bilen adam gaf yapmaz. Ayrıca projesi de yok. Geçmişte iki seçim boyunca yapmış olduğu taktikle bu seçimi de alacağını zannediyor.

CHP'nin yanılgısı da burada." değerlendirmesinde bulundu.

Destanlar yazdım. Bir ekoldür Özhaseki. Devletin kesesinden para harcamadan proje nasıl yapılır? Ben bunun kitabını yazmış bir insanım.

Meşru iki tane parti, diyecek bir şey yok ama bir de söyleyemedikleri, utandıkları bir ortak var. İttifak yapıyorsanız ortağınızın adını söyleyin.

Siz saklıyorsunuz, utanıyorsunuz ama Kandil, eş başkanları ilan ediyor. Bir taraftan da bu işin tehlikeli bir gidişat olduğunu gördüğü için Saadet Partisi de üstü örtülü bundan istifade etmeye çalışıyor.

Rahmetli Erbakan'ın kurmuş olduğu partinin başındaki insanların partiyi getirmiş olduğu nokta.

Bize karşı bakışlarındaki o aşırı soğukluk, öfkeli tavır beni son derece rahatsız ediyor ama devlet, millet düşmanlarıyla bir araya gelmekten kaçınmıyorlar.

Mecliste bunların bir temsilcileri var. Ateş püskürüyor, hakaretlerin bini bir para. Diyorum ki kesinlikle provokatördür bu adam."

Yorumlar (0)