Recep Akdağ: Her Kim Ülkeyi Yıkmak İçin Yıkım Ekibi Gibi Çalıştıysa Onlar Üzüldü

Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ, 24 Haziran 2018 seçimleriyle alakalı olarak değerlendirmeler bulundu. Akdağ yaptığı açıklamasında ise; "Bu gece FETÖ üzüldü, PKK üzüldü, onların yandaşları üzüldü. Her kim ülkeyi yıkmak için yıkım ekibi gibi çalıştıysa onlar üzüldü" dedi. İşte detaylar.

Recep Akdağ: Her Kim Ülkeyi Yıkmak İçin Yıkım Ekibi Gibi Çalıştıysa Onlar Üzüldü

Partilerinin ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın seçim başarısı nedeniyle sevinç gösterisi düzenleyenler için kurulan platformda partilileri selamlayan Akdağ yaptığı açıklamasında ise; "Sizler bizim başımızın tacısınız, hepimizin ilacısınız" dedi.

Akdağ 24 Haziran 2018 seçimlerine yönelik olarak yaptığı açıklamada ise;

"Helal olsun size Erzurum. Her zaman bayrağı en yüksekte tuttunuz

Bu gece FETÖ üzüldü, PKK üzüldü, onların yandaşları üzüldü. Her kim ülkeyi yıkmak için yıkım ekibi gibi çalıştıysa onlar üzüldü.

Bugün bu ülkenin garipleri, yoksulları, bayrağı ve ezanına sahip olan şerefli insanları, 81 milyon sevindi, Allah'a şükürler olsun.

Gözbebeğimiz, liderimiz Recep Tayyip Erdoğan, 5 sene müddetle 2023'e kadar ülkenin yönetimini sizin emanetiniz olarak aldı. Emanetiniz emanetimizdir.

Bugün Erzurumlular, Türk milleti olarak reisin, uzun adamın, gözbebeğimizin yanında duran insanlar olarak artık kucağımızı herkese açıyoruz.

Recep Tayyip Erdoğan 81 milyon vatandaşımıza hizmet edecek. Bütün mazlum milletlere hizmet etmeye devam edecek.

Erzurumlular olarak seçimlerde kırgınlıkları, belki bazı aşırı lafları bir tarafa bırakıyoruz. Artık hizmet zamanı geldi." dedi.

Kamupersoneli.net I ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE