SP'den Cumhurbaşkanı Erdoğan'a İstişare Toplantısı İçin Çağrısı

Saadet Partisi tarafından bir açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada sağ duyu kapsamında Cumhurbaşkanı Erdoğan'a tüm parti liderlerinin katılım yapması ile bir istişare toplantısı yapması için çağrı yapıldı. Saadet Partisi tarafından yapılan açıklamanın detayları haberimizde...

SP'den Cumhurbaşkanı Erdoğan'a İstişare Toplantısı İçin Çağrısı

Saadet Partisi tarafından bir açıklama yapıldı ve yapılan açıklamada tüm parti liderlerine istişare toplantısı için çağrı yapıldı. 

Ayrıca Saadet Partisi tarafından yapılan açıklamada sağduyu çağrısı yapıldı. Bunun yanı sıra söz konusu toplantıda son zamanlarda toplumda giderek artan gerilimle birlikte oluşan kaygıları giderebilmek için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a, tüm parti liderlerinin katıldığı bir 'İstişare Toplantısı' gerçekleştirilmesi için çağrı yapıldı.

Konu ile ilgili olarak Saadet Partisi tarafından yapılan açıklamanın detaylarını okuyucularımızla paylaşıyoruz. 

YAPILAN AÇIKLAMA

"Ülkemizin en önemli ihtiyacı barış, huzur ve kardeşlik ortamının biran evvel gerçekleştirilmesidir.

Ancak son günlerde birbiri ardına yapılan bazı talihsiz açıklamalar milletimizi endişeye sevk edecek niteliktedir. Özellikle ülkenin huzur ve güveninden sorumlu olan bazı makamların yaptığı açıklamalar bu endişeleri azaltmak yerine daha da arttırmaktadır.

Devleti diğer unsurlardan ayıran en önemli ölçüt; Hak ve Adalete dayalı bir hukuk düzenine sahip olmasıdır.

Dolayısıyla hiç kimse hukuka ve kanunlara dayanmayan suç ihdas edemez.

Toplumda giderek artan gerilim ve kaygıyı gidermek en başta ülkeyi yönetenlerin sorumluluğundadır.

Türkiye'nin biran evvel huzura kavuşması için iktidar mensupları başta olmak üzere herkesin akl-ı selim ve sağduyu ile hareket etmesi bir zarurettir.

Bu çerçevede Sayın Cumhurbaşkanı'nın, tüm Siyasi Parti Liderlerinin katılımıyla gerçekleştireceği bir "İstişare Toplantısı"nın, birlik ve beraberliğimizin güçlenmesine olumlu katkı yapacağına inanıyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerle kamuoyuna saygıyla arz ederiz "

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 29 Haziran 2018, 22:50
YORUM EKLE