Spor Bakanı Osman Aşkın Bak: Türkiye Yönetiminde Yeni Bir Sayfa Açılıyor

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak 24 Haziran 2018 seçimlerine yönelik olarak değerlendirmelerde bulundu. Bakan Bak konuyla alakalı olarak yaptığı açıklamalarda ise; "Recep Tayyip Erdoğan beşinci kez olimpiyat şampiyonu olmuştur" dedi. İşte detaylar.

Spor Bakanı Osman Aşkın Bak: Türkiye Yönetiminde Yeni Bir Sayfa Açılıyor

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak yaptığı açıklamalarla beraber seçim sonuçlarını değerlendirdi.

Bakan Bak, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı ve milletvekili adayı Muhammet Avcı, Memişağa Parkı'nda toplanan kalabalığa seslendi ve onları selamladı.

İşte Osman Bak'ın açıklamalarından satır başları;

"Millet bütün oyunları bozdu. Bütün manipülasyonlara rağmen, uluslararası örgütler, ülkelere rağmen, bütün oyunlara rağmen alt alta geldiler, üst üste bindiler, iç içe geçtiler.

Şunu yaptılar, bunu yaptılar ama millet onları sandığa gömdü. Dedi ki 'Bu ülkenin her noktasında eseri olan, milletin adamı Recep Tayyip Erdoğan'ı destekliyoruz.

Tüm dünyaya şunu dedi, Ne yaparsanız yapın, Recep Tayyip Erdoğan'a diz çöktüremezsiniz. Bu bayrağı indiremezsiniz, bu ülkeyi bölemezsiniz. Topunuz gelin. Hepinizi gömeriz diye mesaj verdi millet. Millet kazandı. İyiler kazandı.

Gönüllere girmeyi engelleyemezsiniz. Gönüllere zincir vuramazsınız. Bugün burada Kudüs kazandı, Gazze kazandı, Myanmar kazandı.

Mazlumlar kazandı ve millet kazandı. Bu işin özeti budur. Bu millet feraset sahibidir ve kendisine hizmet edeni asla unutmaz. Cumhur İttifakı bir araya geldi.

Mevzu bahis vatansa gerisi teferruattır.' dedi ve milletimizin takdirini aldı...

Engellemek yerine çalışmaları lazım. Cumhurbaşkanımız 16 yıldır iktidarda. Spor açısından bakarsanız 4 tane olimpiyat görmüş demektir.

4 kez olimpiyat şampiyonu olmuştur. Karşısındakiler ona rakip bile olamaz. Sıkletleri bile ona uygun değil. Hiçbir eserleri, başarıları yok. Kendi partilerine genel başkan bile olamamıştır.

Recep Tayyip Erdoğan beşinci kez olimpiyat şampiyonu olmuştur.

Bu seçimler itibarıyla Türkiye siyasetinde, Türkiye yönetiminde yeni bir sayfa açılıyor. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi dediğimiz anayasa değişikliğine bağlı olarak cumhurbaşkanlığı hükümet modeline ilişkin kurallar yarından itibaren yürürlüğe giriyor..."

Kamupersoneli.net I ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE