Süleyman Kamçı AK PArti'nin Çanakkale Belediye Başkanlığı İçin Aday Adaylığını Açıkladı!

Adalet ve Kalkınma Partisi'nden aday adaylığı konuşulan ve bir dönem Çanakkale Valiliği görevini başarıyla yapan Süleyman Kamçı, düzenlediği basın toplantısı ile aday adaylığını açıkladığı belirtildi.

Süleyman Kamçı AK PArti'nin Çanakkale Belediye Başkanlığı İçin Aday Adaylığını Açıkladı!

Geçtiğimiz günlerde emekliliğe ayrılan Süleyman Kamçı, Çanakkale Belediye Başkanlığı için AK Parti'den aday adaylığını açıkladı.

Süleyman Kamçı açıklamasında aday adaylığı ile ilgili olarak şunları söyledi; "Dün itibariyle aday adaylığım kesinleşti ve AK Parti'den Çanakkale Belediye Başkanlığı aday adaylığı başvurumu yaptım.

Çanakkale'de artık yerelde bir değişimin zamanı geldiğine inanıyorum. Bu değişimi inşallah başaracağız. Şimdiye kadar bizler Çanakkale'de gerekli hizmetleri almakta biraz geciktik. Bu yüzden alınan hizmetler Çanakkale'ye şehirler diyarına yakışmıyor. Bunların arttırılması gerekiyor.

Halkımızın desteği ile bizler bu değişimi gerçekleştirebileceğimize inanıyorum. 36 yıl boyunca devlette görev yaptım, bunun 20 yılı Vali olarak. Bu bilgi ve deneyimimi şu andan sonra yaşamayı planladığım Çanakkale'ye hizmet etmeye talibim.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE