Süleyman Soylu: Mehmet Ali Çelebi Şerefsiz FETÖ'cüler Gibi Davranmaktadır

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, CHP İzmir Milletvekili Mehmet Ali Çelebi hakkında çok sert bir ifadeyle bazı açıklamalarda bulundu. Süleyman Soylu tarafından yapılan açıklamaların detaylarını sizlere aktarıyoruz.

POLİTİKA 24.10.2018, 23:31 25.10.2018, 00:40
Süleyman Soylu: Mehmet Ali Çelebi Şerefsiz FETÖ'cüler Gibi Davranmaktadır

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Mehmet Ali Çelebi'nin TBMM'de yapmış olduğu konuşmasını çok sert ifadelerle eleştirdi. 

Konuya dair kendisine ait sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulunan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun o paylaşımını sizlere aktarıyoruz. 

İÇİŞLERİ BAKANI SÜLEYMAN SOYLU'DAN CHP'Lİ VEKİLE SERT TEPKİ

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu resmi Twitter hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşımında,  CHP İzmir Milletvekili Mehmet Ali Çelebi'nin TBMM kürsüsünden yapmış olduğu açıklamayı eleştirdi. Konuya dair çok sert ifadeler kullanan Bakan Süleyman Soylu, Mehmet Ali Çelebi için ihanet içindedir, dedi. 

Twitter hesabından yapmış olduğu paylaşımında ayrıca  CHP İzmir Milletvekili Mehmet Ali Çelebi için terörle mücadeleyi etkilemeye çalıştığını söyledi. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun o paylaşımı;

''Kahraman Jandarmamıza Meclis kürsüsünden iftira atan, terörle mücadelemizi etkilemeye çalışan Mehmet Ali Çelebi ihanet içerisindedir. Bir dönem şanlı ordumuzda maalesef görev yapan bu fersude, benzer görevleri yapıp Milletimizi katleden şerefsiz fetöcüler gibi davranmaktadır.''

Kamupersoneli.net - ANKARA

Yorumlar (0)