Tansu Çiller'den Cumhurbaşkanı Erdoğan Açıklaması: Türkiye'nin Başka Seçeneği Yok

Adalet ve Kalkınma Partisi'nin Yenikapı Miting Alanı'nda düzenlenen Büyük İstanbul Mitingi'ne katılan Refah-Yol hükümetinin Başbakanı Tansu Çiller seçim öncesinde açıklamalarda bulundu ve AK Parti'ye yönelik ifadeler kullandı. İşte detaylar.

Tansu Çiller'den Cumhurbaşkanı Erdoğan Açıklaması: Türkiye'nin Başka Seçeneği Yok

AK Parti'nin Yenikapı Miting Alanı'nda düzenlenen Büyük İstanbul Mitingi'ne katılan Refah-Yol hükümetinin Başbakanı Tansu Çiller, Yeni Şafak'a gazetesine açıklamalar yaptı.

İşte Çiller'in açıklamalarından satır başları;

Çiller; "Erdoğan'ın liderliğini nasıl değerlendiriyorsunuz ve AK Parti iktidarının bu değişimleri bu güçlü yönetimi başaracağına olan güveniniz nedir?" sorusuna verdiği yanıtlta;

"Her dönemin kendi yanlışları oluyor ama şu anda bugün sandığa gidilirken bugün bir terör mücadelesinin Türkiye için çok büyük bir tehdit olduğunu görüyorum.

Buna bir milli şuurla karşı koymadan, ne FETÖ mücadelesinin biteceğini ne demokratikleşmenin gündeme geleceğini görüyorum ne de dış politikada ciddi bir irade ortaya konabileceğini görüyorum.

Dolayısıyla son sözü daima millet söyler. Herkes bir şey söyler ama son sözü daima millet söyler.

Şu anda Türkiye'nin başka seçeneği yok, şu anda Türkiye'de başka bir seçenek göremiyorum bugünkü konjonktürde." cevabını verdi.

Kamupersoneli.net I ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 23 Haziran 2018, 11:58
YORUM EKLE