Tarım Bakanlığı Daire Başkanı Sedat İldiz İstifa Etti! Kimdir

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Strateji Başkanlığı Daire Başkanı Sedat İldiz, milletvekili adayı olmak adına görevinden istifa etti. Peki Sedat İldiz kimdir? Konuya dair tüm ayrıntıları haberimizde siz okuyucularımıza aktarıyoruz.

Tarım Bakanlığı Daire Başkanı Sedat İldiz İstifa Etti! Kimdir

Milletvekili adayı olabilmek adına çoğu kamu görevlisi bulundukları görevlerden istifa ediyorlar. Milletvekili adayı olmak adına ise bir istifa da Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı bünyesinden geldi. 

TARIM DAİR BAŞKANI İSTİFA ETTİ

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Strateji Başkanlığı Daire Başkanı Sedat İldiz, Adalet ve Kalkınma Partisi'nden aday olabilmek adına görevinden istida ettiği öğrenildi. Sedat İldiz'in, AK Parti Diyarbakır Milletvekili aday adayı olacağı öğrenildi. 

Kamupersoneli.net - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ayhan23
Ayhan23 - 1 yıl Önce

Oncelikle vizyon sahibi ilkeli bir burokrat.sevilen bir kisilik.hayırlı olsun.cifci bir aileden gelmesi ve cifcinin halinden anlamasi yonunden Doğru bir Secim.Hayırlı olsun.

Ayhan44
Ayhan44 - 1 yıl Önce

Sayın daire başkanımız çok değerli bir kişilik,bir hizmet aşığı,herşeyin en güzeline layık,kendisine çıkmış olduğu bu yolculukta başarılar diler,yüce Rabbimizden hayırlısı ile muvaffakiyet nasip etmesini temenni ederim

serkan 21
serkan 21 - 1 yıl Önce

sayın sedat ıldız çıkmış olduğu bu dava yoluna öncelikle başarılar diler hayırlı olmasını temeni ederiz kendisini ve çalışmalarını yakinen takip ederim çok başarılı ve saygı deyer insandır inşAllah bilgi ve birikimini memleketime bir hizme olarak sunar bazı başarılarını yakinen gördüm olması gereken bir karar almış memleketimize ve bölgemizin böyle bir şahsiyete ihtiyacı var dualarımız onunla

serkan
serkan - 1 yıl Önce

sayın başkana önce hayırlı olmasını diliyorum çıkmış olduğu bu dava yoluna can gönülden kutluyorum başararılarını ve yapmış olduğu hizmetleri yakinen biliyorum böyle bir şahsiyetin bu yolda olması bize gurur ve onur verir bölgemizde çok sevilen bir idareci bir halk adamıdır umarız ki umuyoruz yapmış olduğu bu başarılı çalışmaları milletimize daha hayırlı kapılar ve hizmetler vererek hem ülkemize hemde halkımıza bir umut kapısı olur inanıyoruzki ülkemize çok şey katacak

diyarbekirli
diyarbekirli - 1 yıl Önce

sedat bey gibi değerli,dürüst ve kaliteli insanların siyasette olması siyasetin kalitesini artırır.

diyarbekirli
diyarbekirli - 1 yıl Önce

sedat beyin aday olması durumunda daha önce ömründe ak partiye oy vermemiş binlerce insanın dahi onun şahsiyetli ve dürüstlüğünden dolayı oy vereceğine inanıyorum.

sabit ıldız
sabit ıldız - 1 yıl Önce

nekadar akp li olmasamda amcamı destekliyorum
başarılar kendisine diliyorum

sabit ıldız
sabit ıldız - 1 yıl Önce

nekadar akp li olmasamda amcamı destekliyorum