TBMM Başkanı Kahraman Onaylarsa, Meclis Olağanüstü Toplanacak

AK Parti'li 213 milletvekilinin imza ile, TBMM'nin toplanması için yapılan çağrı Meclis Başkanı İsmail Kahraman'a sunuldu.

TBMM Başkanı Kahraman Onaylarsa, Meclis Olağanüstü Toplanacak

TBMM'nin olağanüstü toplanması için AK Parti'li 213 milletvekilinin imzasının yer aldığı çağrı, Meclis Başkanı İsmail Kahraman'a sunuldu.

AK Parti Grup Başkanvekilleri Mustafa Elitaş, Naci Bostancı ve Mehmet Muş, TBMM'yi olağanüstü toplama davet çağrısını, yazılı olarak TBMM Başkanı Kahraman'a makamında iletti.

Acil Bir Durumdur

Elitaş, tezkere görüşmeleri için Meclis'i olağanüstü toplama çağrısında 213 vekilin imzasının bulunduğunu belirtti.

Meclis'in toplanmasının uygun olduğunu söyleyen Kahraman:

"Acil bir durumdur. Dolayısıyla toplantı yarın inşallah yapılacak. Milli bir mesele. İnşallah neticesi de hayırlı olur. Tezkere geldi. Elzem bir durum var. Yarın inşallah TBMM 'de gereken prosedür yerine getirilecek ve tezkere oylanacaktır" dedi.

KAMUPERSONELİ.NET - DHA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 22 Eylül 2017, 16:58
YORUM EKLE