Tüm Öğretmenlerin Atanması Vaatleri Hakkınca Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Açıklama

Cumhuriyet Halk Partisi tarafından tüm öğretmenlerin atanmasına ilişkin bir seçim vaadi açıklandı. Tüm öğretmenlerin atanması hakkında vaadine ilişkin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bir açıklama yaptı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarının detayları haberimizde...

Tüm Öğretmenlerin Atanması Vaatleri Hakkınca Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Açıklama

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde düzenlenen sahur programında gençlerle bir araya geldi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan NTV'nin haberine göre burada bir konuşma yaptı ve öğretmenlerin tümünün atanma vaatleri hakkında değerlendirmelerde bulundu.

TÜM ÖĞRETMENLERİN ATANMASI VAADİ HAKKINDA DEĞERLENDİRME

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sosyal Bilgiler Öğretmenliği Bölümünde okuyan bir öğrencinin atanma talebinin ardından çeşitli açıklamalarda bulundu. Konu ile ilgili olarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan "Ben, Bay Kemal değilim. Bay Kemal ne diyor? 'Atama bekleyen bütün öğretmen adaylarını atayacağım' diyor. İnanın iki kere iki dört, yalan söylüyor." ifadelerine yer vererek AK Parti iktidara gelmeden önce CHP'nin iktidar olduğunu ve dersliklerin boş olduğunu öğretmenlerin olmadığını ifade etti.

"TÜRKİYE BU KADAR SEFİL DURUMA DÜŞMEDİ"

Bunun yanı sıra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a diş hekimliği fakültesinde staj döneminde öğrencilerden alınan malzeme paraları da soruldu. Bunun üzerine Cumhurbaşkanı Erdoğan bunu bilmediğini YÖK ile görüşeceğini belirtti ve Türkiye'nin öğrencinin oradaki kullandığı malzemenin ücretini öğrenciden almak gibi sefil duruma düşmediğini belirtti.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE