Yeni Bir Parti Sitesi Siyaset Gündemine Bomba Gibi Düştü!

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak yerel seçimler öncesinde siyaset gündeminde şok bir olay yaşandı. Ahmet Davutoğlu'nun parti kuracağı yönündeki iddialar konuşulurken "yenibirparti.org" web sitesi yayın hayatına başladı.

POLİTİKA 25.02.2019, 19:20
Yeni Bir Parti Sitesi Siyaset Gündemine Bomba Gibi Düştü!

Yerel seçimden hemen sonra 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve eski Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun ortak bir parti kuracağı yönünde çıkan iddialar hızlandı.

Oda TV'de yer alan haberde "Kamuoyunda tam bunlar konuşulurken de dikkat çeken bir girişim yaşandı. İnternet üzerinden 'Yenibirparti.org' adlı internet sitesi yayın yapmaya başladı" ifadelerine yer verildi.

Ayrıca son dönemde 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve eski Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun parti kuracağı hakkında çok sayıda haber paylaşım sitelerinde yer aldı.

Bunların yanı sıra; parti tarafından "Biz kimiz" kategorisinde;

"Kendisini merkez sağda konumlandıran ve dört eğilimi bir araya getirecek olan partimizin kuruluş çalışmaları devam etmektedir.

Kurucu kadromuz ve partimizin ismi, politika ve vaatlerimizin kadromuzun gölgesinde kalmaması için stratejik bir tercih olarak uygun göreceğimiz tarihe kadar açıklanmayacaktır' ifadesine yer verildi"

İŞTE YENİ PARTİ WEB ADRESİ

Yorumlar (2)
Lütfi can 8 ay önce
Hayırlı uğurlu olsun Türk siyasi hayatında bir çığır açacağından eminim
OYA 8 ay önce
eski başkanımız parti kurdu. bir zamanların as oyuncusu.