Yeni Parti İddiaları Hakkında Numan Kurtulmuş'tan Açıklama

Yeni parti iddiaları hakkında Numan Kurtulmuş'tan bir açıklama geldi. Numan Kurtulmuş bu konu hakkında yaptığı açıklamalarında kulis bilgileri üzerinden dostlarını hedef almayacaklarını belirtti.

Yeni Parti İddiaları Hakkında Numan Kurtulmuş'tan Açıklama

AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş, Habertürk'ten Kübra Par'a çeşitli açıklamalarda bulundu ve yeni parti iddiaları hakkında da değerlendirmeler yaptı. 

AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş'a "Bir yeni parti kurulacağı söylentileri de var. Ahmet Davutoğlu'nun bir parti kurmayı düşündüğü söyleniyor ve bir de Abdullah Gül ve Ali Babacan'ın ayrı bir parti kurabileceği konuşuluyor. Yeni parti iddialarına ne diyorsunuz ve bu, uzun vadede AK Parti'yi nasıl etkiler?" şeklinde bir soru soruldu.

Bunun üzerine Numan Kurtulmuş bir açıklama yaparak kulis iddiaları üzerinden dostlarını hedef almayacaklarını belirtti. Kurtulmuş açıklamalarında şu ifadelere yer verdi:

Olmamış şeyler üzerinde konuşulmaz. Hele kulis bilgileri üzerinden arkadaşlarımızı, dostlarımızı hedef alan sözler bizden sadır olmaz. Dolayısıyla arkadaşlarımızın böyle bir hareketlilik içerisinde olacaklarını zannetmiyorum. Kendilerinden böyle bir şey duyulmadıkça da bu sözlerin hiçbirine itibar etmiyorum

"Ortada somut bir şey yokken kulis bilgileri üzerinden arkadaşlarımızı, dostlarımızı hedef almayız"

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE