Yerel Seçimler Hakkında AK Parti'den Önemli Açıklama

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik yerel seçimler hakkında çok önemli açıklamalarda bulundu. Ömer Çelik'in açıklamalarının detayları haberimizde...

POLİTİKA 21.09.2018, 19:30
Yerel Seçimler Hakkında AK Parti'den Önemli Açıklama

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik yerel seçimler hakkında çeşitli açıklamalarda bulundu. Ömer Çelik açıklamalarında AK Parti'nin bir yerde seçime girmemesinin söz konusu olmadığını vurguladı.

Ömer Çelik'in açıklamalarının detaylarını kamupersoneli.net olarak okuyucularımızla paylaşıyoruz... 

İTTİFAK AÇIKLAMASI

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik açıklamalarının devamında AK Parti'nin Türkiye'nin her yerinde aday çıkaracak şekilde çalışmalarını sürdürdüğünü her yerde iddialı olduğunu vurguladı. Ayrıca Çelik, AK Parti’nin bir yerde seçime girmemesinin mümkün olmadığını her siyasi meselede cumhur ittifakının sorgulanmaması gerektiğini yerel seçimde nasıl bir ittifak olacak, olmayacak herhangi bir şeyin olmadığını ifade etti.

Açıklamalarının devamında "Yerel seçimlere var, tartışmalar sürüyor. Soruluyor Cumhurbaşkanı Erdoğan ile sayın Bahçeli bir araya gelecek mi, ne zaman olur diye. Her an olabilir." ifadelerine yer veren Ömer Çelik, heyetlerin görüşmesinde bir mahsur görülmediğini belirtti.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Yorumlar (0)