Yerel Seçimler Yaklaşırken Adaylık İçin Ön Plana Çıkan İsimler !

Yerel seçimler için zaman daraldıkça hangi kente kimin belediye başkan adayı gösterileceği merak ediliyor. Konu ile ilgili olarak ön plana çıkan isimleri okuyucularımızla paylaşıyoruz...

Yerel Seçimler Yaklaşırken Adaylık İçin Ön Plana Çıkan İsimler !

Yerel seçimler yaklaşıyor. Yaklaşan yerel seçimlere ilişkin olarak hangi kente kimin belediye başkan adayı gösterileceği merak konusu oldu. Konu ile ilgili olarak tüm detayları kamupersoneli.net olarak okuyucularımızla paylaşıyoruz...

ÖN PLANA ÇIKAN İSİMLER

İstanbul, İzmir ve Ankara illeri için öne çıkan adaylar özellikle merak ediliyor. Bu kapsamda Ankara için AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki'nin adı geçiyor.

Konu ile ilgili olarak kulislerde Mehmet Özhaseki'nin Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanlığındaki hizmetlerine dikkat çekilerek "Eğer Ankara'yı alacaksak ancak Özhaseki ile alırız" cümlesi dikkat çekiyor.

Ayrıca İstanbul için de İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun ismi geçiyor. Adını öne sürenler Soylu'nun 24 Haziran seçimindeki performansına dikkat çekiyor; çok iyi miting organizasyonu yaptığına vurgu yapılıyor. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun İstanbul'dan aday gösterileceğine ilişkin "Gaziosmanpaşa ilçe ve İstanbul il başkanlığında bulunmuş; her sokağını bilen kişi. İstanbul'u ondan başkasıyla zor alırız..." cümlesi kuruluyor.

Habertürk'ten Muharrem Sarıkaya'nın aktardıklarına göre İzmir için 4 isim öne çıkıyor. Ayrıca bu kişilerinin hepsinin iş dünyasından geldiği de vurgulanıyor. Antalya için en çok "Menderes Türel ile devam..." cümlesinde uzlaşılıyor.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2018, 12:29
YORUM EKLE