YSK'dan HDP'nin Cumhurbaşkanı Adayı Selahattin Demirtaş Hakkında Açıklama

Yüksek Seçim Kurulu tarafından HDP'nin 24 Haziran seçimlerindeki cumhurbaşkanı adayı Selahattin Demirtaş hakkında bir açıklama geldi. Konu ile ilgili olarak tüm detaylar haberimizde...

YSK'dan HDP'nin Cumhurbaşkanı Adayı Selahattin Demirtaş Hakkında Açıklama

YSK Başkanı Sadi Güven tarafından HDP'nin cumhurbaşkanı adayı Selahattin Demirtaş hakkında bir açıklama geldi.

YSK'DAN DEMİRTAŞ AÇIKLAMASI

Konu ile ilgili olarak Yüksek Seçim Kurulu Başkanı Sadi Güven açıklamalarında HDP'nin cumhurbaşkanı adayı Demirtaş'ın TRT'deki konuşmasıyla ilgili YSK'ye talimat verildiği iddiaları hakkında değerlendirmelerde bulundu ve bu iddiaların gerçeği yansıtmadığını ifade etti.

Bunun yanı sıra YSK Başkanı Sadi Güven açıklamalarının devamında "Madem Demirtaş'ın avukatları TRT konuşmasının cezaevinde çekilmesini istiyor, biz de orada çekelim dedik, bu yönde karar aldık, TRT ekibini oraya gönderdik." ifadelerine yer verdi ve bu kararı ne şekilde aldıklarının belli olduğunu vurguladı.

Ayrıntılar geldikçe okuyucularımızla paylaşacağız...

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE