YSK İstanbul İtirazlarını Görüşmek İçin Tekrar Toplanacak

Yüksek Seçim Kurulu'nun (YSK) Adalet ve Kalkınma Partisi'nin İstanbul Büyükşehir Belediyesi seçimlerinin iptali ve yenilenmesi istemiyle yaptığı olağanüstü itirazını görüşmek için toplantıya yarın devam edecek.

YSK İstanbul İtirazlarını Görüşmek İçin Tekrar Toplanacak

Yüksek Seçim Kurulu'nun (YSK) saat 14:00 sularında başlayan toplantısı içerisinde Adalet ve Kalkınma Partisi ile Milliyetçi Hareket Partisi'nin olağanüstü itirazlarıyla beraber Adalet ve Kalkınma Partisi'nin Büyükçekmece seçim sonuçlarına yaptığı itirazın ele alındığı bildirildi.

Ayrıca toplantı hakkında bilgi veren Adalet ve Kalkınma Partisi YSK temsilcisi Recep Özel'in YSK üyelerine partisinin iddialarına yönelik olarak 2,5 saatlik bir sunum yaptığı ifade edildi.

Bunun yanı sıra CHP ve HDP temsilcilerinin de görüşlerinin dile getirildiği açıklandı.

Kurulun itirazları görüşmek için 23 Nisan 2019 tarihinde saat 11:00 sularında tekrar bir araya geleceği duyuruldu.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE