KPSS şartsız yüksek maaşla erkek kadın sağlık personel alımı yapılacak! Başvuru şartları belli oldu

Türk Kızılayı tarafından erkek kadın olmak üzere sağlık personeli alımı yapacağını duyurdu. Kızılay tarafından yayınlanan personel alım ilanında doktor alınacağı açıklandı. Kızılay tarafından yapılacak personel alım ilanında başvuru şartları da belli oldu.

Sağlık Personeli 28.11.2019, 18:47
KPSS şartsız yüksek maaşla erkek kadın sağlık personel alımı yapılacak! Başvuru şartları belli oldu

Türk Kızılayı bugün de KPSS şartsız sağlık personeli alımı yapacağını duyurdu.

Kızılay tarafından yapılacak personel alım ilanında  Doktor / Doğrulama Laboratuvar Birim Yöneticisi (Doktor 2020) alınacağı açıklandı. Ayrıca işe alınacak personellerin Ankara'da görev yapacağı belirtildi.

KIZILAY KPSS ŞARTSIZ PERSONEL ALIMI YAPACAK

Kızılay yayınladığı personel alım ilanında, "Dünyanın en önemli insani yardım kuruluşlarından biri olan, afet müdahale ve sosyal hizmetlerin yanı sıra Türkiye’nin kan ihtiyacının tamamını gönüllü bağışçılarından karşılamak için 2005 yılından bu yana “Ulusal Güvenli Kan Temini Programı”nı yürüten 151 yaşındaki Türk Kızılay olarak Bölge Kan Merkezimizde görevlendirilmek üzere Doğrulama Laboratuvar Birim Yöneticisi / Doktor aramaktayız. " denildi.

KIZILAY PERSONEL ALIM İLANI BAŞVURU ŞARTLARI BELLİ OLDU

Ayrıca Kızılay'ın yayınladığı sağlık personeli alım ilanında adaylarda aranan başvuru şartları da açıklandı. Başvuru şartları arasında Tıp Fakültesi mezunu olup  Mikrobiyoloji, Klinik Mikrobiyoloji veya Enfeksiyon Hastalıkları ana bilim dallarından birinde uzmanlık diplomasına sahip, Tercihen kan bankacılığının laboratuvar uygulamalarına yönelik alanlarda (kan bağışçısı tarama ve doğrulama testleri, immünohematolojik testler, kalite kontrolü) en az 3 yıllık deneyim sahibi olması gerektiği sıralandı. Açıklanan başvuru şartları arasında ayrıca şu şartlar da sıralandı:

Tercihen iyi düzeyde İngilizce bilen,

Tam zamanlı çalışabilecek,

Takım çalışmasına yatkın,

Sosyal sorumluluk bilincine sahip,

Mecburi hizmetini tamamlamış,

Seyahat engeli olmayan,

Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

KIZILAY PERSONEL ALIM İLANINA BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumlar (0)