Sağlık Bakanı Koca'dan Personel Alımı Açıklaması

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca yaptığı açıklamalarında personel ihtiyacını hızla gidermeye çalışacaklarını ifade etti. Bakan Koca açıklamalarında il il çalışma yaptıklarını ve personel ihtiyacını önümüzdeki dönemde gidermiş olacaklarını belirtti.

Sağlık Bakanı Koca'dan Personel Alımı Açıklaması

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Konya'nın Cihanbeyli ilçesindeki AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi'nin açılışında, 31 Mart yerel seçimlerine ilişkin açıklamalar yaptı. Bakan Koca bunun yanı sıra personel alımları hakkında da değerlendirmelerde bulundu.  

PERSONEL ALIMI AÇIKLAMASI

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca açıklamalarında il il çalışma yaptıklarını ve personel ihtiyacını önümüzdeki dönemde gidermiş olacaklarını belirtti.  Sağlık Balanı Fahrettin Koca açıklamalarında şu ifadelere yer verdi:

"Sağlıkta önümüzdeki dönemde insan kaynakları başta olmak üzere ihtiyaçlarımızı hızla gidermeye çalışacağız. İl il çalışmalarımızı yapıyoruz. İllerimizde sağlık tesislerini modernize ediyoruz. Hekim ve sağlık personeli ihtiyacını inşallah önümüzdeki dönemde büyük ölçüde de gidermiş olacağız. Sağlıkta bugün Türkiye'nin dört bir yanında, geleceğin Türkiye'si demiyorum, geleceğin dünyasının en gelişmiş, en donanımlı, en ileri teknolojiyle donatılmış hastaneleri yükseliyor. Sağlıkta Türkiye'yi küresel güce taşıyacak milli kalkınma hamlelerimiz var. İlacımızı, tıbbi cihazımızı kendimiz üreteceğiz. Dışa bağımlılıktan kurtulma eşiğine doğru hızla ilerliyoruz. Sağlık hizmetlerinde, sağlık teknolojilerinde kendi markalarımızla dünyaya açılacağız."

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Nuran sahin
Nuran sahin - 3 ay Önce

Tibbi sekreterler atama bekliyor sayın bakanım

Erol
Erol - 3 ay Önce

Tıbbı sekreterler açıklık kadro bekliyor sayın bakanım mezunlar yüzlercebin oldu

Mevlüt
Mevlüt - 3 ay Önce

Tıbbı sekreterlik için 1500 kadro bekliyoruz sayın bakanım

sema
sema - 3 ay Önce

tıbbi laboratuvar teknikleri atama bekliyoruz !!!

Şevval
Şevval - 3 ay Önce

klinik destek elemanı hastane bölümünden kpss ile alım olsun hakkımız yeniyor bu şekilde

Ceren
Ceren - 3 ay Önce

Çevre sağlığı teknikerleri atatanmak istiyor

Sibel
Sibel - 3 ay Önce

Hemsire yardimciligi alim bekliyoruz

Elif
Elif - 3 ay Önce

Anestezi okudum ama atanamiyorum kadro açılsın bakanim