banner731

Sağlık Bakanlığı 2019 Unvan Değişikliği ve YDUS Hakkında Önemli Duyuru!

Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü (YHGM) tarafından unvan değişikliği ve Tıpta Yan Dal Uzmanlık (Anesteziyoloji ve Reanimasyon) YDUS hakkında duyuru yayımlandı. İşte Sağlık Bakanlığı tarafından yayımlanan duyurunun ayrıntıları...

Sağlık Personeli 24.07.2019, 17:19
Sağlık Bakanlığı 2019 Unvan Değişikliği ve YDUS Hakkında Önemli Duyuru!

Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü (YHGM) Unvan Değişikliği Sınavı için Güncel Veritabanı Oluşturma ve Talep Toplanması ve 2018-Tıpta Yan Dal Uzmanlık (Anesteziyoloji ve Reanimasyon) YDUS Eğitimi Giriş Sınavı Yerleştirme Sonuçları Hakkında Duyuru yayımlandı.

UNVAN DEĞİŞİKLİĞİ SINAV DUYURUSU

Unvan Değişikliği Sınavı için Güncel Veritabanı Oluşturma ve Talep Toplanması kapsamında güncel veriler toplanacak ve mevcut personeller arasından atanabilecek durumda olanların ilgili diplomaya veya sertifikaya sahip olanlar arasından tercihlerin alınacağı açıklandı.

DETAY İÇİN TIKLAYINIZ

YDUS DUYURUSU

2018-Tıpta Yan Dal Uzmanlık (Anesteziyoloji ve Reanimasyon) Eğitimi Giriş Sınavı Yerleştirme Sonuçları Hakkında yayımlanan duyuruda ise Sağlık Bakanlığına bağlı eğitim ve araştırma hastaneleri ile Sağlık Bakanlığı adına üniversitelerin tıp fakültelerine yan dal uzmanlık eğitimi yapacak adayların başvuruları 25 Temmuz tarihinde alınmaya başlayacak ve 7 Ağustos 2019 tarihinde sona erecektir.

DETAY İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumlar (2)
Kenan koc 4 ay önce
Zam
Cevdet 4 ay önce
İlanda 22 ve40 yaş diyorsun yaş 44 biz ne yapacaz şimdi