Sağlık Bakanlığı Avukat Kadrosu Unvan Değişikliği Sözlü Sınav Takvimi Açıklandı

Sağlık Bakanlığı resmi internet sitesi üzerinden yayımladığı bir duyuru ile Avukat kadrosu için düzenlenecek olan Unvan Değişikliği sözlü sınav takviminin belli olduğunu duyurdu.

Sağlık Personeli 02.10.2018, 21:51 18.01.2019, 23:14
Sağlık Bakanlığı Avukat Kadrosu Unvan Değişikliği Sözlü Sınav Takvimi Açıklandı

Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü, Sağlık Bakanlığı bünyesinde gerçekleştirilecek olan Avukat kadrosu Unvan Değişikliği sınavına dair bir duyuru yayımladı. 

Bakanlık tarafından yayımlanan duyuruda sözlü sınav tarihlerine ilişkin bilgiler verildi. Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan duyuru metnine dair detayları sizlerle paylaşıyoruz. 

SAĞLIK BAKANLIĞI'NDAN UNVAN DEĞİŞİKLİĞİ MÜLAKATLARINA DAİR DUYURU

Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan duyuru metninde, Avukat kadrosu için düzenlenen Unvan Değişikliği mülakat sınavına katılacak adayların listelerinin daha önceden açıklandığı ifade edildi. 

Bu kapsamda sözlü sınava girecek olan personellerin sınav tarihlerinin belli olduğunun bildirildiği duyuru metninde adayların sınava nerelerde gireceklerine ilişkin de bilgiler verildi. 

Sağlık Bakanlığı'nca yayımlanan duyuru metninde, ''Bakanlığımız personeli için 22 Eylül 2018 tarihinde yapılan avukat kadrosu unvan değişikliği yazılı sınavı sonucunda sözlü sınava katılmaya hak kazanan adayların listesi ile sınav takvimi ilan edilmiştir. Sınav 09 Ekim 2018 ile 11 Ekim 2018 tarihlerinde Bakanlığımız Bilkent Yerleşkesi zemin Kat 6 Nolu toplantı salonunda 09.15 – 13.00 saatleri arasında yapılacaktır.'' ifadeleri kullanıldı. 

Yorumlar (0)