Sağlık Bakanlığı'ndan 1527 Başasistan Alımı Başvuru Sürecine Dair Duyuru

Sağlık Bakanlığı, Başasistan alımına ilişkin bir duyuru yayımladı. Bakanlık tarafından yayımlanan duyuruda daha önceden yayımlanan Başasistan alım ilanında yer alan son başvuru tarihinin değiştirildiği bildirildi.

Sağlık Bakanlığı'ndan 1527 Başasistan Alımı Başvuru Sürecine Dair Duyuru

Sağlık Bakanlığı geçtiğimiz günlerde yayımladığı bir duyuru ile 1527 Başasistan alımı yapacağını duyurmuştu. Yayımlanan ilan metnine göre ilana başvuru süreci 29 Temmuz tarihinde sonra erecekti. 

Sağlık Bakanlığı resmi internet sitesi üzerinden söz konusu Başasistan alımına ilişkin bir duyuru yayımladı. Bakanlık tarafından konuya dair yayımlanan duyuruda ilan edilen son başvuru tarihinde değişiklik yapıldığı ve 31 Aralık tarihine uzatıldığı açıklandı. 

SAĞLIK BAKANLIĞI'NDAN BAŞASİSTAN ALIMINA İLİŞKİN DUYURU

Sağlık Bakanlığı'nca yapılan açıklama Başasistan alımına ilişkin Başasistanlık Sınavı Bilimsel Danışma Komisyonunun bir toplantı gerçekleştirdiği ve bu toplantıda bazı kararlar alındığı ifade edildi. Alınan kararlara göre ilan edilen pozisyonun son başvuru tarihi 31 Aralık olarak değiştirildi.

Sağlık Bakanlığı Tarafından Yayımlanan Duyuru Metni

16 Temmuz 2018 tarihinde Bakanlığımız internet sitesi duyurular kısmında ilan edilen Başasistanlık sınavı başvuru süresi, Başasistanlık Sınavı Bilimsel Danışma Komisyonunun 2 Ağustos 2018 tarihinde gerçekleştirdiği toplantıda alınan karar gereği 31 Aralık 2018 tarihi mesai bitimine kadar uzatılmıştır. Başvuruya ilişkin usul ve esaslara Bakanlığımız internet sitesi duyurular kısmında yer alan Başasistanlık sınavı başvuru ilanından (İlan Linki) ulaşılabilir.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 30 Ocak 2019, 23:35
YORUM EKLE