Sağlık Bakanlığı'ndan Sağlık Uzman Yardımcılığı Yeterlik Sınavı Duyurusu

Sağlık Bakanlığı yayımladığı bir duyuru ile Sağlık Uzman Yardımcılığı Yeterlik Sınavı ilişkin bazı açıklamalarda bulundu. Sağlık Bakanlığı tarafından yayımlanan duyuru metninin detaylarını siz okuyucularımıza aktarıyoruz.

Sağlık Bakanlığı'ndan Sağlık Uzman Yardımcılığı Yeterlik Sınavı Duyurusu

Sağlık Bakanlığı resmi internet sayfası üzerinden bir duyuru yayımlayarak Sağlık Uzman Yardımcılığı Yeterlik Sınavına katılacak adaylara uyarılarda bulundu. 

Sağlık Bakanlığı tarafından yayımlanan duyuru metninde, söz konusu sınavın 10 Ekim tarihinde yapılacağı hatırlatılarak sınava katılım gösterecek adayların yapmaları gereken son işlemlere ve dikkat etmeleri gereken hususlara dair açıklamalar yapıldı. 

SAĞLIK UZMAN YETERLİLİK SINAVINA DAİR DUYURU

Sağlık Bakanlığı Eğitim Sertifikasyon ve Tescil Hizmetleri Dairesi Başkanlığı aracılığıyla yayımlanan bilgilendirme açıklamasında, sınavın 10 Ekim günü Sağlık Bakanlığı'nın Bilkent Yerleşkesinde gerçekleştirileceği ilan edildi. Sınava katılacak adayların sınavdan 15 dakika önce salonların önünde olmaları gerektiği uyarısı yapılırken adayların sınava girmeleri için gerekli olan evrakları yanlarında bulundurmaları gerektiği de bildirildi. 

Sağlık Bakanlığı Tarafından Yayımlanan Duyuru Metni 

Sağlık Uzman Yardımcılarının ikinci yeterlik sınavı: 10 Ekim 2018 Çarşamba günü saat 10.00'da Bakanlığımız Bilkent Yerleşkesi giriş kat Eğitim Konferans Salonunda yapılacaktır. * Sağlık uzman yardımcılarının 09.45'te sınavın yapılacağı salonun önünde T.C. kimlik kartları ile hazır bulunmaları gerekmektedir. * Sınava çanta, cep telefonu, kablosuz iletişim sağlayan cihazlar, kulaklık vb. gibi eşyalar, her türlü elektronik ve/veya mekanik cihazlar ile sınav ile ilgili dokümanların getirilmemesi, * Sınava katılacakların yanlarında kurşun kalem ve silgi bulundurması.

Kamupersoneli.net - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE