Sağlık Bakanlığı Unvan Değişikliği Sınavına Başvurular Başladı

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından, Sağlık Bakanlığı unvan değişikliği sınavına başvurular alınmaya başlandı. Başvurular nasıl yapılacak? Ne zaman sona erecek?

Sağlık Bakanlığı Unvan Değişikliği Sınavına Başvurular Başladı

8 Ekim 2017 Pazar günü, 10:00'da Ankara'da yapılacak olan Sağlık Bakanlığı Unvan Değişikliği sınavına başvurular, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından alınmaya başlandı.

Başvuru Yeri, Şekli ve Süreci

Unvan değişikliği sınavına girecek adaylar; sınav ücreti olarak 265 TL’ yi (İkiyüzaltmışbeş Türk Lirası, KDV dâhil), MEB Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü Döner Sermaye İşletmesinin T.C. Ziraat Bankası, Türkiye Vakıflar Bankası veya Türkiye Halk Bankası şubelerinden herhangi birine, “Kurumsal Tahsilat Programı” aracılığı ile  yatıracaklar.

Sınav ücreti ödeme ve başvuru işlemleri 21 Ağustos 2017- 14 Eylül 2017 tarihleri arasında //www.meb.gov.tr adresinden saat 23.59’a kadar yapılacak.

Sınav Giriş Belgelerinin Erişime Açılması

Sınava girecek adaylar, 27 Eylül 2017 tarihinden itibaren sınav giriş belgelerine erişebilecek.

Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

8 Ekim 2017'de yapılacak olan Sağlık Bakanlığı unvan değişikliği sınavının sonuçları, 8 Kasım 2017 tarihinde www.meb.gov.tr ile //www.yhgm.saglik.gov.tr internet adreslerinde açıklanacak.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2019, 18:22
YORUM EKLE