Sağlık Bakanlığı Yurt Dışı Hastanelerde Görevlendirme Duyurusu Yayımlandı!

Sağlık Bakanlığı tarafından yeni bir duyuru yayımlandı. Duyuruda ise; yurt dışı hastanelerinde görevlendirilecek personellerin başvurularının alınacağı belirtildi.

Sağlık Bakanlığı Yurt Dışı Hastanelerde Görevlendirme Duyurusu Yayımlandı!

Sağlık Bakanlığı tarafından yeni bir duyuru yayımlandı ve yurt dışı hastanelerinde görevlendirilecek personellerin başvurularının alınacağı ifade edildi.

Sağlık Bakanlığından yayımlanan duyuruda ise;

"Bakanlığımız tarafından Bangladeş’de bulunan sahra hastanesi statüsündeki ve Sudan Cumhuriyeti ile Somali Federal Cumhuriyetindeki sağlık tesislerinde geçici olarak görevlendirilmek üzere tüm unvan ve branşlarda, aşağıda belirtilen usul ve esaslara göre personel müracaatları 07.09.2018-.23.09.2018 saat 23:59’a kadar alınacaktır.

Komisyon değerlendirme işlemlerine müteakip, Bangladeş hekim görevlendirmeleri 2 aylık diğer personel görevlendirmeleri 3 aylık , Sudan ve Somali görevlendirmeleri 4 aylık süre ile yapılacaktır.

Komisyon değerlendirmeleri 14.11.2017 tarih ve 97014916-319-2126 sayılı Onayda belirtilen kriterler ve görevlendirilecek sağlık tesisinin ihtiyaçları doğrultusunda yapılacaktır. Bakanlık Makamınca doğrudan takdir olunacak haller ve yapılacak görevlendirmeler hariç olmak üzere, müracaatlar aşağıda belirtilen usul ve esaslara göre alınacaktır." denildi.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 30 Ocak 2019, 20:45
YORUM EKLE
YORUMLAR
Bio.Memo
Bio.Memo - 8 ay Önce

Ben müracaat ettim ama görev çıkıp çıkmadığını nasıl öğrenebilirim.

ayse
ayse @Bio.Memo - 8 ay Önce

telefonla bilgı verecekler ben öyle duymustum

baran
baran - 9 ay Önce

buda tutmadı

sey.
sey. - 9 ay Önce

ücretlendirme ne kadar bilen var mı

mert
mert - 8 ay Önce

Onlar ariyo

RECEP
RECEP - 5 ay Önce

yeni görevlendirme ne zaman olacak