Sağlık Uzmanlığı Sözlü Sınav Tarihi Değişti!

Sağlık Bakanlığı, Eğitim Sertifikasyon ve Tescil Hizmetleri Dairesi Başkanlığı tarafından yeni bir duyuru yayımlandı ve yapılacak olan sözlü sınavın tarihinde değişikliğe gidildiği duyuruldu. İşte detaylar.

Sağlık Uzmanlığı Sözlü Sınav Tarihi Değişti!

Sağlık Uzmanlığı sözlü sınav tarihinde değişiklik yapıldığı açıklandı.

Konuyla alakalı olarak Sağlık Bakanlığı, Eğitim Sertifikasyon ve Tescil Hizmetleri Dairesi Başkanlığı tarafından yayımlanan duyuruda detaylara yer verildi.

Duyuruda ise;

13 Haziran 2012 tarihli ve 28322 Sayılı Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlük kazanan Sağlık Uzmanlığı Yönetmeliği hükümleri kapsamında 3 Ekim 2018 tarihinde yapılan Yeterlik Sınav Komisyonu toplantısında alınan karara göre yazılı sınavın 10 Ekim 2018 tarihinde sözlü sınavın 15-16-17 Ekim 2018 tarihlerinde saat 10:00-14:00 arasnda yapılacağı açıkandı.

Ayrıca sınava girecek adayların sağlık uzman yardımcılarının hazırlamış oldukları tezlerini yanlarında hazır bulundurmaları talep ediliyor.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 18 Ocak 2019, 21:48
YORUM EKLE