2 bin sağlık personeli alımı ilanı neden yayınlanmadı?

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu'nun üniversite hastanelerine 2 bin kadro verileceği ve personel alımı yapılacağını açıklamıştı.

Sağlık Personeli 22.01.2017, 22:27
2 bin sağlık personeli alımı ilanı neden yayınlanmadı?

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, üniversitele hastaneleri için 2000 sağlık personeli alımı yapılacağını açıklamıştı. Adaylar 2000 sağlık personeli alımı başvurularının ne zaman başlayacağını merak ediyor. Sağlık personeli alımı ilanı için gözler Sağlık Bakanlığı'na çevrilse de ilan henüz yayımlandı.

Bakan Müezzinoğlu, üniversite hastaneleri için kadro ihtiyacı olduğunu ve 1885-2000 sağlık personeli kadrosu için Yükseköğretim Kurulu ve Maliye Bakanlığı'nın imzasına açıldığını açıklamıştı. Bakan Müezzinoğlu; "Üniversite hastanelerimizin kadro ihtiyaçları vardı, gerek hemşire gerekse yardımcı sağlık elemanı açısından. Yaklaşık 1885-2000 kadro için Maliye ve YÖK ile imzaya açtık. Önümüzdeki haftadan itibaren yoğun bakım, acil servisler veya ihtiyacı olan kısımlara kadrolarını veriyoruz. " açıklamasını yapmıştı.

2000 SAĞLIK PERSONELİ ALIMI İLANI BEKLENİYOR

Bakan Müezzinoğlu'nun açıklamasının ardından KPSS 2016/2 tercihlerinde atanamayan sağlık personelleri heyecanlandı. Kamupersoneli.net olarak sağlık personeli atamalarını yakından takip ediyor ve sizleri bilgilendiriyoruz. 2000 sağlık personeli alımı ilanı yayımlandığı anda sitemizden takip edebilecek ve forum sayfamızdan destek alabileceksiniz. Sesinizi duyurmak için bu haberin alt kısmına sağlık personeli atamalarıyla ilgili istek ve ve taleplerinizi yazabilirsiniz.

KAMUPERSONELİ.NET | ANKARA

Yorumlar (17)
Halide Levent 3 yıl önce
sözleşmeli tıbbi dokümantasyon ve sekreterliği alimları nezamn?
TIBBİ SEKRETER İN DRAMİ 3 yıl önce
Tibbi Sekreterler atama bekliyor...Gecemi gunduzume kattim calistim iyi de puan aldim ama yeterli alim olmayinca neyleyeyim puani..
Atamabekleyen 3 yıl önce
Ortaöğretim hemşire alımı yapılsın 89 puanla atanamıyorum yazık gerçekten.emeğin bi önemi kalmamış artk
atanamayan hemşire 3 yıl önce
Allahın aşkına ortaöğretim hemşiresi atayın artık 9 tane hemşire ne demek ya gecemi gündüzüme kattım 88 aldım sevindim atanıp aileme katkıda bulunacam diye ama nerdeee 9 tane aldılar sadece ya atayın bari geçen senelerden az atamayın atayacaksanız da :(
ANESTEZI 3 yıl önce
Anestezi teknisyenleri atama bekliyor... Okullar açıldı, bitirildi. Atamada yapılsın...
RADYOLOJI TEKNISYENI 3 yıl önce
92 aldim turkiye 26. Siyim ama atama yok galiba benimde umudum yok
RADYOLOJI TEKNISYENI 3 yıl önce
92 aldim turkiye 26. Siyim ama atama yok ha bide zaten benimde umudum yok
atanamayan hemşire 3 yıl önce
ya yeter ne olursunuz artık ortaöğretim heşiresi atayın atamalar olsun ya :(
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın