Referandumdan Sonra Sağlık Personellerine Yıpranma Payı Geliyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan açıklamasında referandumdan sonra sağlık personellerine yıpranma payının geleceğini ifade etti.

Sağlık Personeli 14.03.2017, 14:45
Referandumdan Sonra Sağlık Personellerine Yıpranma Payı Geliyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi'nde düzenlenen Tıp Bayramı programına katıldı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan burada çeşitli açıklamalarda bulundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan açıklamasında sağlık çalışanlarında yıpranma payının Anayasa değişikliği referandumundan sonra geleceğini ifade etti. 

SAĞLIKÇILARA MÜJDELİ HABER

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Referandumdan sonra sağlıkçılara 5 yıl için 1 yıllık yıpranma hakkını TBMM'ye getireceğiz. Bizzat takipçisi olacağım dedi.

Kamupersoneli.net - ANKARA

Yorumlar (6)
Hayrettin 3 yıl önce
Ben ameliyathane hemşiresiyim inşAllah işe girersem ben yıpranacağim
Kayserili 3 yıl önce
İlk önce atansaydik
nebahat 3 yıl önce
Bi atanabilsek
Hemşire 3 yıl önce
Üniversitelere 2000 sağlık personeli alınacaktı unutuldu mu o birde lise mezunu daha fazla hemşire alınmalı. Tamam daha fazla üniversite mezunu alınsın ama bu 6-7 kat olmasın yani şimdiden stresten yıprandık
Vatandas 3 yıl önce
İstediğimiz yerlere atama bekliyoruz tercih yapıldı altları istemediğimiz yerlere yazmak zorunda kaldık sağlık meslek liseleri için atama bekliyoruz saygılarımla
kumru 3 yıl önce
Emekli doktorlara zam verilirse çok mutlu oluruz