Referandumdan Sonra Sağlık Personellerine Yıpranma Payı Geliyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan açıklamasında referandumdan sonra sağlık personellerine yıpranma payının geleceğini ifade etti.

Referandumdan Sonra Sağlık Personellerine Yıpranma Payı Geliyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi'nde düzenlenen Tıp Bayramı programına katıldı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan burada çeşitli açıklamalarda bulundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan açıklamasında sağlık çalışanlarında yıpranma payının Anayasa değişikliği referandumundan sonra geleceğini ifade etti. 

SAĞLIKÇILARA MÜJDELİ HABER

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Referandumdan sonra sağlıkçılara 5 yıl için 1 yıllık yıpranma hakkını TBMM'ye getireceğiz. Bizzat takipçisi olacağım dedi.

Kamupersoneli.net - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hayrettin
Hayrettin - 2 yıl Önce

Ben ameliyathane hemşiresiyim inşAllah işe girersem ben yıpranacağim

Kayserili
Kayserili - 2 yıl Önce

İlk önce atansaydik

nebahat
nebahat - 2 yıl Önce

Bi atanabilsek

Hemşire
Hemşire - 2 yıl Önce

Üniversitelere 2000 sağlık personeli alınacaktı unutuldu mu o birde lise mezunu daha fazla hemşire alınmalı. Tamam daha fazla üniversite mezunu alınsın ama bu 6-7 kat olmasın yani şimdiden stresten yıprandık

Vatandas
Vatandas - 2 yıl Önce

İstediğimiz yerlere atama bekliyoruz tercih yapıldı altları istemediğimiz yerlere yazmak zorunda kaldık sağlık meslek liseleri için atama bekliyoruz saygılarımla

kumru
kumru - 2 yıl Önce

Emekli doktorlara zam verilirse çok mutlu oluruz