Sağlık Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşlara Kura İle Atama Başvurularında Sona Gelindi

Sağlık Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşlara Kura İle Atama Başvuruları Başladı Eczacı, Diş Tabibi Ve Uzman Diş Tabibi İle Emekli Olan Tabip Ve Uzman Tabipler için ilk defa kura ile yapılacak olan atamalar için 21 Eylül'de başlayan başvurularda sona gelindi. Detaylar...

Sağlık Personeli 26.09.2016, 14:18 26.09.2016, 14:28
Sağlık Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşlara Kura İle Atama Başvurularında Sona Gelindi
Sağlık Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığı'na bağlı kuruluşlara, Eczacı, Diş Tabibi Ve Uzman Diş Tabibi İle Emekli Olan Tabip Ve Uzman Tabipler kadrolarına ilk defa ve kura ile yapılacak olan atamalar için 21 Eylül'de bir duyuru yayınlandı. Başvuru işlemleri de duyurunun yayınlanmasıyla beraber başladı.

Başvuruda bulunacak personellerin başvuru işlemleri, Personel Bilgi Sistemi üzerinden yapılacak. Kura yerlerinin açıklanmasından sonra, kura yeri bilgileri ise Sağlık Bakanlığı resmi sitesi üzerinden yayınlanacak.

Kura ile yapılacak olan atamalara, Açıktan atanmak isteyen tabip ve uzman tabipler, kura son başvuru tarihi itibariyle Devlet Hizmeti Yükümlülüğünü tamamlamış tabip ve uzman tabipler,emekli olan uzman ve tabipler, son başvuru tarihine kadar mezun olmuş diş tabibi ve eczacılar ve son başvuru tarihine kadar mezun olmuş uzman ve uzman diş tabipleri başvuru yapabilecekler.Başvuru Süreci: Kura ile atamalar için 21 Eylül'de başlayan başvuru işlemleri için son başvuru tarihi 27 Eylül !

Kamupersoneli.net

Yorumlar (0)