Üniversitelere 2000 sağlık personeli alımı ilanı bekleniyor

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, üniversitele hastaneleri için 2000 sağlık personeli alımı yapılacağını açıklamıştı.

Sağlık Personeli 15.01.2017, 21:35
Üniversitelere 2000 sağlık personeli alımı ilanı bekleniyor

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, üniversitele hastaneleri için 2000 sağlık personeli alımı yapılacağını açıklamıştı. Adaylar 2000 sağlık personeli alımı başvurularının ne zaman başlayacağını merak ediyor. Bakan Müezzinoğlu, üniversite hastaneleri için kadro ihtiyacı olduğunu ve 1885-2000 sağlık personeli kadrosu için Yükseköğretim Kurulu ve Maliye Bakanlığı'nın imzasına açıldığını açıklamıştı.

Bakan Müezzinoğlu; "Üniversite hastanelerimizin kadro ihtiyaçları vardı, gerek hemşire gerekse yardımcı sağlık elemanı açısından. Yaklaşık 1885-2000 kadro için Maliye ve YÖK ile imzaya açtık. Önümüzdeki haftadan itibaren yoğun bakım, acil servisler veya ihtiyacı olan kısımlara kadrolarını veriyoruz. " açıklamasını yapmıştı.

2000 SAĞLIK PERSONELİ ALIMI İLANI BEKLENİYOR

Bakan Müezzinoğlu'nun açıklamasının ardından KPSS 2016/2 tercihlerinde atanamayan sağlık personelleri heyecanlandı. Kamupersoneli.net olarak sağlık personeli atamalarını yakından takip ediyor ve sizleri bilgilendiriyoruz. 2000 sağlık personeli alımı ilanı yayımlandığı anda sitemizden takip edebilecek ve forum sayfamızdan destek alabileceksiniz. Sesinizi duyurmak için bu haberin alt kısmına sağlık personeli atamalarıyla ilgili istek ve ve taleplerinizi yazabilirsiniz.

KAMUPERSONELİ.NET | ANKARA

Yorumlar (57)
menesa 3 yıl önce
Ortaogretim hemsire alimi cokk olsun lutfenn dokuz hemsire şokunu daha atlatamadik zaten
Barış 3 yıl önce
Acil tıp teknisyenlerinin yerini paramedikler ve şoförler alıyor ATT alımlarının çok olmasını istiyoruz
firat sunal 3 yıl önce
2 yillik perfuzyonist teknikeri mezunuyum kpss ile bu bolumden 1 kisi bile devlete ihtiyac bulunmadi atanma olmuyor biz nasil ise girecegiz bosunami okuduk baska bolum mezunlari bizim isimizi yapiyor bizleri atayin artik
Habip er 3 yıl önce
Evde hasta bakımı atansın istiyoruz
Döndü kurt 3 yıl önce
1999 sağlık meslek lisesi hemşirelik bölümü mezunuyum. 17 yıldır çeşitli özel hastanelerde farklı bölümlerde çalıştım kendimi iyi yetiştirdimi. Artık bir devlet kurumunda daha emin şartlarda çalışmak istiyorum. Lütfen artık atamalarda bizim sesimiz duyulsun!
yağmur 3 yıl önce
Lütfen evde hasta bakımı alımı arttırılsın okulu bitirip atanmayı bekliyoruz kaç yıldır.Boşuna okumuş olmayalım sesimizi duyun
Beyza 3 yıl önce
evet bence de evde hasta bakımı alımı olsun emeklerimiz boşa gitmesin sesimizi duyun ne olur
çevreci 3 yıl önce
Çevre teknisyenleri gene ortada kaldı bi kadro açın yeter ama artık !!!
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın