Cumhurbaşkanı Erdoğan Balkon Konuşmasını Yapacak

Resmi olmayan sonuçlara göre cumhurbaşkanlığı seçimlerinde rakiplerini geride bırakarak yeniden cumhurbaşkanı olarak seçilen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın iptal edildiği bildirilen balkon konuşmasını yapacağı öğrenildi. Detaylar haberimizde...

SEÇİM SONUÇLARI 25.06.2018, 00:27 25.06.2018, 02:00
Cumhurbaşkanı Erdoğan Balkon Konuşmasını Yapacak

Tüm Türkiye tarafından sonuçları merakla beklenen cumhurbaşkanlığı seçim sonuçları resmi olmayan kaynaklara göre belli oldu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan almış olduğu yüzde 52.5'lik oy oranıyla bu göreve yeniden seçildi. 

Bu kapsamda Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın seçimlerden sonra yapmış olduğu balkon konuşması da merakla bekleniyordu. Bu kapsamda yapılan ilk açıklamada balkon konuşmasının bu gece yapılmayacağı açıklanmıştı ancak programın değiştiği ve balkon konuşmasının yapılacağı bildirildi. 

BALKON KONUŞMASI YAPILACAK

Seçim sonuçlarını İstanbul'da takip eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın bir hastane ziyareti gerçekleştirmesi nedeniyle iptal edildiği açıklanmıştı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın İstanbul'da yapmış olduğu konuşması sırasında UBER aracına ayağı sıkışan küçük bir kız çocuğunun hastaneye kaldırılmasının ardından küçük kız çocuğunu ziyaret için hastane gitmişti. 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın bu ziyaret nedeniyle İstanbul'da bulunduğu başkon konuşmasının iptal edildiği açıklanmıştı. Ancak program değişti. 

Alınan bilgilere göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan merakla beklenen balkon konuşmasını yapacağı öğrenildi. 

Kamupersoneli.net - ANKARA

Yorumlar (0)