Düzce'de Oyların Yeniden Sayımına Ara Verildi

Düzce'de geçersiz olarak kayıtlara giren oylar için itiraz edilmişti. Bunun üzerine yeniden sayma işlemi yapılıyordu. Ancak yeniden sayma işlemine de ara verildiği ifade edildi.

Düzce'de Oyların Yeniden Sayımına Ara Verildi

AK Parti İl Başkanlığı, resmi olmayan sonuçlara göre açıklanan ve geçersiz olarak kayıtlara giren yaklaşık 4 bin oyun yeniden sayılması için itirazda bulunduğu ifade edilmişti.

ARA VERİLDİ

Bunun yanı sıra Hürriyet'in aktardıklarına göre İl Seçim Kurulu yetkilileri ile yeniden sayma işlemi başlatıldı.

Başlatılan MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz ve AK Parti Milletvekili Ayşe Keşir gözetiminde sürdürülen sayım işlemlerine ara verildi. 

İŞLEMLERE YARIN DEVAM EDİLECEK

Konu ile ilgili olarak toplamda açılacak 500 sandıktan 100'den fazlasında yeniden sayım yapıldı. İşlemler gün boyu Turgut Özal Anadolu Lisesi'nin spor salonunda gerçekleştirildi. Sayım işlemlerine ise yarın devam edilecek.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 26 Haziran 2018, 11:18
YORUM EKLE