Kesin Seçim Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak? YSK Başkanı Sadi Güven'den Yeni Açıklama

Yüksek Seçim Kurulu Başkanı Sadi Güven seçim sonuçları hakkında çeşitli açıklamalarda bulundu. YSK Başkanı Güven açıklamalarında kesin seçim sonuçlarının ne zaman açıklanacağını belirtti.

Kesin Seçim Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak? YSK Başkanı Sadi Güven'den Yeni Açıklama

Yüksek Seçim Kurulu Başkanı Sadi Güven seçim sonuçları hakkında değerlendirmelerde bulundu ve kesin seçim sonuçlarının ne zaman açıklanacağını ifade etti. 

KESİN SEÇİM SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Konu ile ilgili olarak Yüksek Seçim Kurulu Başkanı Sadi Güven açıklamalarında kesin seçim sonuçlarının 5 Temmuz 2018 tarihinde açıklanacağını ifade etti. 

Bu konu hakkında ayrıntılar geldikçe okuyucularımızla paylaşacağız...

KESİN OLMAYAN SONUÇLAR

24 Haziran 2018 tarihinde gerçekleştirilen seçimin kesin olmayan sonuçlarına göre Recep Tayyip Erdoğan yüzde 52,6, Muharrem İnce yüzde 30,6, Selahattin Demirtaş yüzde 8,4, Meral Akşener yüzde 7,3, Temel Karamollaoğlu yüzde 0,9, Doğu Perinçek ise yüzde 0,2 oy aldı.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE