MHP Lideri Bahçeli'den Seçim Sonrası Açıklama 'Milletimiz MHP'yi Kilit Parti Yapmıştır'

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli seçim sonuçlarının ardından açıklamalarda bulundu. Seçim sonuçlarını değerlendiren MHP Lideri Bahçeli önemli açıklamalarda bulundu.

MHP Lideri Bahçeli'den Seçim Sonrası Açıklama 'Milletimiz MHP'yi Kilit Parti Yapmıştır'

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği genel seçimlerinin kesin olmayan sonuçlarına göre bazı açıklamalarda bulundu. MHP ve Cumhur İttifakı olarak alınan oy oranlarını değerlendiren MHP Lideri Bahçeli seçim sonuçlarına dair önemli ifadeler kullandı. 

MHP LİDERİ DEVLET BAHÇELİ'DEN SEÇİM SONUÇLARI DEĞERLENDİRMESİ

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, kesin olmayan seçim sonuçlarının ardından ilk açıklamasını yaptı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın almış olduğu oy oranlarına dair açıklamalarda bulunan Devlet Bahçeli "Erdoğan yeni sistemin ilk cumhurbaşkanı olmuştur. Kriz bekleyenler şaşkına dönmüştür" dedi. 

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin konuşmasının satır başlarını siz okuyucularımıza aktarıyoruz. 

MHP Lİderi Bahçeli'nin Seçim Sonrası Konuşması

"Bugün Cumhur İttifakı'nın zaferini gururla, onurla ifade ediyoruz. 24 Haziran cumhurbaşkanı ve milletvekili seçimleri tamamlanmış, geçici olmayan sonuçlar ortaya çıkmıştır. Bu demokratik olgunluğa saygı duyuyoruz. Türkiye cumhurbaşkanlığı sistemine geçmiştir. Erdoğan yeni sistemin ilk cumhurbaşkanı olmuştur. Kriz bekleyenler şaşkına dönmüştür.

Bizi yıkmak istediler başaramadılar. Felaket telallığı yapanlar Türklüğün vicdanına çarpmış ve dağılmışlardır. MHP'yi kilit parti yapmış. Denge ve denetleme görevi vermiştir. Milletimizin beklentileri doğrultusunda MHP, akılla, muazzam bir inanmışlıkla çalışmalarını sürdürecektir. Mücadelemize mücadele katacağımızdan herkes emin olmalıdır.

Cumhurbaşkanlığı Sisteminin kurum ve kurallarıyla yerleşmesi için her şeyi yapacağımızdan milletimizin tereddütü olmasın. Elimizi taşın altına koymaktan vazgeçmeyeceğiz.

Terörle mücadelenin başarıa ulaşması, sosyal ve ekonomik meselelerin miletimizin isteğiyle sonuca ulaşması hususunda Cumhur İttifakı'na düşen sorumluluk çok fazladır. Bu vesileyle Sayın Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı yeniden seçildiği için tebrik ediyorum. 3 Hilal sancağını düşürmediniz, dilerim ki sizler de hayat boyu düşmezsiniz. Cumhur İttifakı millet aklı, Türkiye'nin teminatı. MHP daha güçlüdür, daha da yükselecektir. Ne mutlu Türk'üm diyene."

Kamupersoneli.net - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
AYTEKİN
AYTEKİN - 12 ay Önce

eyt i̇le i̇lgi̇i̇ açiklamanizin arkasinda durmanizi bekli̇yoruz.

eyt li magdur
eyt li magdur - 12 ay Önce

eyt yi bekliyoruz

cengiz
cengiz - 12 ay Önce

eyt hakkımızı lütfen geri verin biz görevimizi yaptık sizde yapın