Muharrem İnce: Erdoğan'ın Seçimi Kazandığını Kabul Ediyorum

CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, cumhurbaşkanlığı seçim sonuçlarına dair çok önemli bir açıklamada bulundu. Muharrem İnce yapmış olduğu açıklamasında Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın seçimi kazandığını kabul ettiğini söyledi.

Muharrem İnce: Erdoğan'ın Seçimi Kazandığını Kabul Ediyorum

Cumhuriyet Halk Partisi'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce yapmış olduğu bir açıklama ile cumhurbaşkanlığı seçim sonuçlarını değerlendirdi. 

CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, cumhurbaşkanlığı ve milletvekili genel seçimlerinin resmi olmayan sonuçlarına ilişkin olarak FOX TV'den İsmail Küçükkaya'nın sorularına yanıt verdi. İşte detaylar,

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'IN KAZANDIĞINI KABUL EDİYORUM

FOX TV'de seçim sonuçlarına ilişkin özel bir yayın yapan Fatih Portakal ile İsmail Küçükkaya, Cumhuriyet Halk Partisi'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'ye seçim sonuçlarına dair Whatsapp programı aracılığıyla sorular sordular. 

Muharrem İnce, İsmail Küçükkaya tarafından sorulan seçim sonuçlarına ilişkin olarak değerlendirmesinde "Tabii ki adil bir yarış değildi, ama Erdoğan'ın kazandığını kabul ediyorum" dedi. 

Kamupersoneli.net - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 25 Haziran 2018, 01:54
YORUM EKLE