Muharrem İnce'nin Memleketi Yalova'da Cumhurbaşkanı Erdoğan ve AK Parti Önde

Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce memleketi Yalova'da oy kullanmış daha sonra seçim sonuçlarını takip etmek amacıyla Ankara'ya gelmişti. Peki Muharrem İnce'nin memleketi Yalova'da kim ne kadar oy aldı. Detayları haberimizde paylaşıyoruz.

Muharrem İnce'nin Memleketi Yalova'da Cumhurbaşkanı Erdoğan ve AK Parti Önde

Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce seçim sonuçlarını Ankara'da takip ediyor. Seçim sonuçlarının büyük oranda belli olmasının ardından bazı detaylarda netlik kazanıyor. Bu kapsamda merak edilen konulardan biri de Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce'nin Yalova'nın seçim sonuçları oluyordu. 

Muharrem İnce'nin memleketi Yalova'nın seçim sonuçları şu şekilde,

YALOVA SEÇİM SONUÇLARI

CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin şehri Yalova'da seçim sonuçları merakla izleniyor. Saat 20.45 itibariyle Yalova'da oyların yüzde 86.6'sı sayılırken, resmi olmayan ilk sonuçlara göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yüzde 50.35 ile önde görülüyor. Muharrem İnce yüzde 38.91 ile Erdoğan'ı takip ederken İyi Parti'nin adayı Meral Akşener yüzde 4.95 oy aldı. Yalova'da sandıkların yüzde 99,9'sı açılmış durumda.

Kamupersoneli.net - ANKARA


 

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 24 Haziran 2018, 20:45
YORUM EKLE