Muharrem İnce Saat 12.00'de CHP Genel Merkezinde Açıklama Yapacak

CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce kendisine ait sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu bir paylaşım ile seçim sonuçlarına dair bir açıklama yapacağını açıkladı. Muharrem İnce'nin konuya dair yapmış olduğu paylaşımın detaylarını sizlere aktarıyoruz.

Muharrem İnce Saat 12.00'de CHP Genel Merkezinde Açıklama Yapacak

Cumhuriyet Halk Partisi'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce resmi olmayan seçim sonuçlarının belli olmasının ardından kendisine ait Twitter hesabı üzerinden bir paylaşımda bulundu. 

Muharrem İnce yapmış olduğu paylaşımda cumhurbaşkanlığı seçim sonuçları ile alakalı olarak Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi’nde öğlen 12.00'de bir açıklama yapacağını bildirdi. 

MUHARREM İNCE SAAT 12.00'DE AÇIKLAMA YAPACAK

YSK tarafından seçim yasağının kalkmasının ardından seçim sonuçlarının ardından CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin yapacağı açıklama merakla bekleniyordu. Seçim sonuçlarına dair verilerin ilerleyen saatlerde netleşmesinin ardından Muharrem İnce yapmış olduğu bir açıklamasında, ''Adil bir yarış değildi ama Erdoğan'ın kazandığını kabul ediyorum'' demişti. 

Muharrem İnce bu açıklamasının ardından Twitter hesabı üzerinden yapmış olduğu bir paylaşım ile seçim sonuçlarına ilişkin bugün saat 12.00'da CHP Genel Merkezi'nde bir açıklama yapacağını bildirildi. Muharrem İnce tarafından yapılan paylaşımda, ''Bugün saat 12.00’de CHP Genel Merkezi’nde basın toplantısı düzenleyeceğim.'' ifadeleri kullanıldı. 

Kamupersoneli.net - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE