11 Aralık 2016 Sayıştay Denetçi Yardımcısı Alım Sınavı Sona Erdi ( Sınav Soruları, Cevapları ve Yorumları )

Sayıştay Denetçi Yardımcısı alımı sınavının 2. oturumu da sona erdi. Sınava katılan adaylarla sınav sorularını tartışıyoruz. Sizlerde yorum yaparak sınav soruları hakkında görüşlerini belirtebilirsiniz.

SINAVLAR 11.12.2016, 10:47 30.01.2017, 14:46
11 Aralık 2016 Sayıştay Denetçi Yardımcısı Alım Sınavı Sona Erdi ( Sınav Soruları, Cevapları ve Yorumları )

 Sayıştay Başkanlığı bünyesinde çalıştırılacak olan Denetçi Yardımcısı alımları için sınavlar uygulanmaya başladı. Sınavların ilk oturumu 10 Aralık 2016 tarihinde saat 9.30'da uygulandı. Denetçi Yardımcısı alımı için uygulana sınavın ikinci oturumu ise bugün 9.30'da başladı ve sona erdi. Peki sizce sorular kolay mıydı, zor muydu ? 

Sayıştay Başkanlığı Denetçi Yardımcısı yazılı sınav 2.oturum sorularını tartışıyoruz. Sizce sorular kolay mıydı, zor muydu? Hatalı olduğunu düşündüğünüz soru var mıydı? En çok hangi sorularda zorlandınız?

Siz de Sayıştay Başkanlığı Denetçi Yardımcısı alımı yazılı sınav 2.oturum sorularına ilişkin yorumlarınızı bizimle ve sınava giren diğer adaylarla paylaşabilirsiniz.

Sayıştay Denetçi Yardımcısı 2.oturum sınav sorularıyla ilgili yorumlarınızı haberimizin altında yer alan yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz. 

Gelişmelerden Anlık Haberdar Olun

Kamu personeli alım ilanlarından, sözleşmeli personel alım ilanlarından, özel sektör personel alım ilanlarından anında haberdar olmak için kamupersoneli.net'in ücretsiz mobil uygulamasını indirebilirsiniz. 

Kamupersoneli.net - ANKARA
Yorumlar (0)