11 Haziran SRC Sınavı Soruları ve Yorumları (SRC Sınav Sonuçları Açıklama Tarihi)

11 Haziran 2016 SRC sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? SRC Sınavı Soruları, cevapları, yorumları ve daha fazlası kamu haber merkezinde.

SINAVLAR 15.06.2016, 11:32 29.01.2019, 21:09
11 Haziran SRC Sınavı Soruları ve Yorumları (SRC Sınav Sonuçları Açıklama Tarihi)

11 Haziran 2016 tarihinde yapılan SRC Sınav sonuçları için meraklı bekleyiş devam ediyor.

SRC Sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

Sınav kolay mıydı? , Sınav hakkında tüm bilgiler ve çok daha fazlası kamu haberleri merkezi kamupersoneli.net adresinde.  

Sınav Sonuçları Açıklandı mı?

Ulaştırma , Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı resmi internet sayfasından ya da e-Devlet kapısı üzerinden sınav sonuçlarının açıklandığına dair herhangi bir duyuru henüz yayımlanmadı.

11 Haziran SRC Sınav Sonuçları Nerede Açıklanacak?
 

Sınav sonuçlarını öğrenmek isteyen adaylar e-Devlet kapısı üzerinden giriş yaptıktan sonra, Kurumlar kısmından Ulaştırma , Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı'nı seçerek ilgili sınavlar hakkında tüm gelişmeleri takip edebilirler. Söz konusu "https://www.turkiye.gov.tr/ulastirma-denizcilik-ve-haberlesme-bakanligi" adresi üzerinden her türlü sorgulama işlemi kolaylıkla yapılabilmektedir.

Adayların Sınav Yorumları

Sınav sonuçları açıklandığında cep telefonunuza bildirim alabilmek için kamu haberlerinin merkezi kamupersoneli.net'in android uygulamasını cep telefonunuza indirmeniz gerekmektedir.  SRC 1, SRC 2, SRC 3, SRC 4 ve ODY ile UDY Sınavına giren tüm adaylara gelecek iş hayatlarında başarılar ve aileleri ve sevdikleriyle sağlıklı bir yaşam dileriz.

Yorumlar (2)
tyrgut 3 yıl önce
bence gayet kolay sorulardı
İbrahim 3 yıl önce
Src sınav sonuç ları açıklandı e devletsen baka bilirsin an itibarı ile