2016 Arabuluculuk Sınavı Soruları, Cevapları , Yorumları ( Sınav Zor Muydu? , Kolay Mıydı?)

2016 Arabuluculuk yazılı sınavı soruları, Cevapları, yorumları kamu haberleri merkezinde. 2016 Arabuluculuk yazılı sınavı sona erdi. Sınav hakkında yorum, soru ve cevaplar kamupersoneli.net adresinde.

SINAVLAR 05.06.2016, 12:21 05.06.2016, 12:24
2016 Arabuluculuk Sınavı Soruları, Cevapları , Yorumları ( Sınav Zor Muydu? , Kolay Mıydı?)
 2016 Adalet Bakanlığı Arabuluculuk Sınavı Soruları, Cevapları , Yorumları 2016 Adalet Bakanlığı Arabuluculuk Sınavı hakkındaki yorumlar kamu haberlerinin merkezi kamupersoneli.net adresinde. Arabuluculuk Sınavına giren adaylar sınav hakkındaki görüşlerini bizlerle ve sınava giren diğer adaylarla paylaşabilirler.

2016 Adalet Bakanlığı Arabuluculuk Sınavı Yorumları

Sınav sizce nasıldı? , Sınav öncesinde , sonrasında ya da sınav sırasında herhangi bir usulsüzlükle karşılaştınız mı? Sınav hakkındaki görüşlerinizi sayfanın altında bulunan yorum kısmı sayesinde bizlere ve diğer adaylara iletebilirsiniz.

Başvuru Süreci ve Sınav Merkezleri

Arabuluculuk Sınavı için adaylar  http://arabulucu.uyap.gov.tr/arabulucu/giris.jsp adresi üzewrinden 21 Nisan 2016 ile 17 Mayıs 2016 tarihleri arasında başvuru işlemlerini gerçekleştirdiler.

Yazılı Sınav Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi tarafından 5 Haziran 2016 pazar günü Adana, Afyonkarahisar, Ankara, Antalya, Batman, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Erzurum, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kocaeli, Malatya, Muğla, Samsun, Trabzon şehirlerinde yapıldı. Sınav saat 10:00'da başladı ve saat 30 dakika sürdü.

Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Adalet Bakanlığı Arabuluculuk Yazılı sınav sonuçları adalet bakanlığı resmi internet sayfasından açıklanacak , söz konusu sınav sonuçları açıklanır açıklanmaz bildirim almak için kamupersoneli.net'in android uygulamasını cep telefonunuza indirebilir.

Kamu haberleri, Sınav haberleri, Adalet Bakanlığı haberleri , gündemden gelişmeler ve çok daha fazlası kamu haberlerinin merkezi kamupersoneli.net adresinde. 

Kamupersoneli.net - Ankara
Yorumlar (9)
konsolos 3 yıl önce
75 alınsa yeter
gamze 3 yıl önce
zordu
Aykut 3 yıl önce
Kolaydı
ddgdgdg 3 yıl önce
kolaydı
SİNAN 3 yıl önce
HERKES GEÇSİN DİYE YAPILMIŞ BİLGİ İSTEYEN AMA ZORLAMAYAN KOLAY BİR SINAVDI. SÖZLÜ MÜLAKATTA İNŞALLAH BU KADAR KOLAY OLUR
Gül 3 yıl önce
Çok kolaydı
emcet 3 yıl önce
Çooook kolaydı
Hayrettin 3 yıl önce
Hiç bir imtihan kolay değildir. Bu neviden bir yaklaşımı masum addetmekte tereddütlüyüm. Samimiyet samimiyet. Çalışmadan hiç bir şey omaz.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın