2016 TEOG Türkçe Soruları, Cevapları ve Yorumları (Kolay mıydı, Zor muydu?)

TEOG 2016/1.dönem sınavının Türkçe oturumu sona erdi. Türkçe sınav sorularını tartışıyoruz. Sizce sorular kolay mıydı, zor muydu? Detaylar kamupersoneli.net'de...

SINAVLAR 23.11.2016, 09:56 23.11.2016, 10:06
2016 TEOG Türkçe Soruları, Cevapları ve Yorumları (Kolay mıydı, Zor muydu?)
2016 TEOG sınavının birinci oturumu 23 Kasım'da başladı. İlk oturumun ilk sınavı 09.00'da başladı 40 dakika sürdü. Öğrenciler, ilk oturumda ilk Türkçe sınavına girdiler. Türkçe sınavında öğrencilere 20 soru soruldu ve 40 dakika süre verildi. 

Sınava giren öğrencilerin sınav hakkındaki düşüncelerini alıyoruz. Sizce Türkçe sınavı kolay mıydı, zor muydu? En çok hangi sorularda zorlandınız? TEOG sınavına giren öğrencilerin, sınav hakkındaki yorumlarını ve değerlendirmelerini alıyoruz.

Sizce sınavdaki en zor ve en kolay soru hangisiydi? Beklediğiniz sorular mı çıktı?

Kamupersoneli.net olarak TEOG sınavına giren öğrencilerin değerlendirme ve yorumlarına önem veriyoruz. Sizler de sınav ile ilgili yorumlarınızı ve değerlendirmelerinizi sayfamızın altında yer alan yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz. 

TEOG'un 1.oturumunun ikinci sınavı Matematik dersinden yapılacak. Oturum 10.10'da başlayacak. Öğrencilere 20 soru sorulacak ve 40 dakika verilecek.

Kamu haberlerinden, gündem haberlerinden, eğitim haberlerinden, sınavlardan, sınav sonuçlarından anında haberdar olmak için kamupersoneli.net'in ücretsiz mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Kamupersoneli.net|ANKARA
Yorumlar (16)
Türkçe Öğretmeni 3 yıl önce
Türkçede unutmak sorusu, öğretmenler arasında bile tartışılıyor. Hem a hem de d şıkkı olabilir. İptal edilmesi gereken bir sorudur.
Türkçe Öğretmeni 3 yıl önce
"Unutmak" sorusu çift cevaplı, artı trenli paragraf pedagojik açıdan uygun değil. Anlaşılması güç, soyut paragraflarla çocukların beyinlerini uyuşturmuşlar. 6 sınavın ilkinde yaşanan moral bozukluğu çok acı olmuş.
nurseda 3 yıl önce
matematik ve türkçe çok zordu ya
Emre 3 yıl önce
Türkçe çok zordu matematik ortaydı din mükemmel Di
siirtli hicran 3 yıl önce
Ben en çok Türkçe'de zorlandım.Din kültürü ve matematik full bence
Asaf 3 yıl önce
İnş unutmak sorusu iptal olur soru hatalı bnce
nagihan 3 yıl önce
teog soruları kolaydı ama mateamatik zordu
Sıla 3 yıl önce
Aynen nagihan ama dinde cok çelişkiydi
Emir 3 yıl önce
Türkçede unutmakla ilgili soru cevabi d şıkkı hatalı sorudur iptal edilmesi gerekir
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın