2017-DUS Yerleştirme Sonuçları ÖSYM Tarafından Açıklandı

2017-DUS Yerleştirme Sonuçları ÖSYM Tarafından Açıklandı

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı resmi internet sitesi üzerinden yayımladığı bir duyuru ile 2017 Diş Hekimliği Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı sonuçlarının belli olduğunu duyurdu. ÖSYM tarafından yayımlanan duyuru metninde ve 2017 DUS sonuçlarına ilişkin sayısal verilerde paylaşıldı.

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı web sayfası üzerinden yayımlamış olduğu bir duyuru ile 2017 Diş Hekimliği Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı katılan adayların yerleştirme sonuçlarının belli olduğu duyuruldu. 

Yerleştirme sonucuna ulaşmak isteye adaylar ÖSYM Başkanlığı'nın internet sayfası üzerinde yer alan Aday Bilgi Sistemi aracılığıyla sınav sonuçlarını görüntüleyebilirler. 

ÖSYM 2017-DUS YERLEŞTİRME SONUÇLARINI AÇIKLADI

ÖSYM yayımladığı duyurusunda 9 - 16 Şubat 2018 tarihleri arasında 2017-DUS tercih işlemlerine ilişkin sonuçların belli olduğu duyuruldu. Yerleştirme sonucunu görüntülemek isteyen adaylar Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı'nın  Aday Bilgi Sistemine Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaraları ve şifreleri ile giriş yaparak sonuçlarına ulaşabilecekler.

ÖSYM tarafından yayımlanan duyuruda, ''9 - 16 Şubat 2018 tarihleri arasında alınan 2017-Diş Hekimliğinde Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı (2017-DUS) tercih işlemleri sonucunda yapılan yerleştirme işlemleri tamamlanmıştır. Adaylar, yerleştirme sonuçlarına 02 Mart 2018 tarihinde saat 11:50’den itibaren ÖSYM’nin https://sonuc.osym.gov.tr adresinden T.C. Kimlik numaraları ve şifreleri ile erişebilecekdir.''ifadeleri kullanıldı. 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.