2018 YKS AYT Soruları Cevapları ve Yorumları Kolay Mıydı? Zor Muydu?

Yükseköğretim Kurumları Sınavı'nın ikinci oturmu olan Alan Yeterlilik Testi (AYT), ÖSYM tarafından 1 Haziran 2018 tarihinde düzenlendi. Sınava giren adaylar şimdi soruları tartışıyor. Peki sorular kolay mıydı? Zor muydu?

2018 YKS AYT Soruları Cevapları ve Yorumları Kolay Mıydı? Zor Muydu?

2018 YKS 1. oturumu olan AYT sınavı bugün gerçekleştirildi. 9 Branşa yönelik olarak Alan Yeterlilik Testi (AYT) maratonu nihayet bitti. Sınava giren öğrenciler branş sorularının zorluğundan yakındılar.

Peki size göre 2018 AYT Sınavı yorumları Kolay mıydı zor muydu?. Bir çok aday şimdi 2018 AYT sınavının kolay mı zor mu olduğunu tartışıyor ve bu sorunun cevabını arıyor.

2018 AYT'de Hatalı soru var mıydı? Hangi sorularda zorlandınız, hangileri çok kolay geldi? Sonuçlar da hata var mı? Sınav süresi sorular için yeterli oldu mu? 

YORUMLAR ALT TARAFTA YAPILMAKTADIR.SİZDE YORUM YAPARAK KATKIDA BULUNABİLİRSİNİZ

Sizlerde konu hakkında yorumlarınızı bizlerle paylaşabilir ve 2018 AYT sınav soruları hakkında yorum yaparak diğer yorum yapacak olan sınava giren arkadaşlarınıza fikirlerinizi söyleyebilirsiniz.Paylaşımlarınız ile diğer sınava giren arkadaşlarınıza yardımcı olabilirsiniz..

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 01 Şubat 2019, 00:39
YORUM EKLE
YORUMLAR
SinanAtay42
SinanAtay42 - 13 ay Önce

Türkçede denizlimiz sorusu bitişik yazılır bakanlar kurulunda buda bitişik yazılır sorunun 2 cevabı var soru hatalı