2019-İSG 1. Dönem Sınava Giriş Belgeleri Yayımlandı! İSG Sınav Giriş Belgeleri Nasıl Alınır?

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı (ÖSYM) tarafından yayımlanan duyuruya göre; İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı giriş belgeleri açıklandı.

2019-İSG 1. Dönem Sınava Giriş Belgeleri Yayımlandı! İSG Sınav Giriş Belgeleri Nasıl Alınır?

18 Mayıs 2019 tarihinde Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı (ÖSYM) yapılacak olan İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavına girecek adalar için sınav giriş belgeleri hazırlandı ve yayımlandı.

İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavına girecek adayların sınav yeri ve salon bilgilerini gösteren giriş belgesi çıktı alınabilecek.

İSG SINAV GİRİŞ BELGESİ NASIL ÇIKTI ALINIR?

İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavına girecek adaylar, Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı (ÖSYM) Aday İşlemleri Sistemi aracılığıyla, "https://ais.osym.gov.tr" adresi üzerinden saat 14.00’den itibaren kendilerine ait Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numarası ve ÖSYM şifreleri ile erişim sağlayabilecekler.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE