2019 İSG Sınavı Ne Zaman Yapılacak? ÖSYM'den İSG Adaylarına Saat Uyarısı!

İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü İş Yeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavına (2019-İSG 1. Dönem) girecek adaylara Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı (ÖSYM) tarafından saat hatırlatması yapıldı. Peki İSG sınavı ne zaman yapılacak?

2019 İSG Sınavı Ne Zaman Yapılacak? ÖSYM'den İSG Adaylarına Saat Uyarısı!

İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü İş Yeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavına (2019-İSG 1. Dönem) girecek adaylara ÖSYM'den yeni açıklama yapıldı.

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı (ÖSYM) tarafından yapılan duyuruya göre adayların herhangi bir mağduriyet yaşamamları kapsamında  il ve ilçe nüfus müdürlüklerinin 18 Mayıs tarihinde 07:00-10:00 saatleri arasında açık olacağı ifade edildi.

2019 YILI İSG SINAVI NE ZAMAN YAPILACAK?

İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü İş Yeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavına (2019-İSG 1. Dönem), Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı (ÖSYM) tarafından 18 Mayıs 2019 tarihinde gerçekleştirilecek ve saat 10:15'te başlayacak.

Ayrıca 10:00'dan sonra hiçbir adayın sınav salonuna alınmayacağı açıklandı.

İSG sınavı 18 Mayıs tarihinde 10:15'te başlayacak. 10:00'dan sonra adaylar sınav salonlarına alınmayacak.

Adaylar 18 Mayıs tarihinde gerçekleştirilecek olan İSG sınavı için giriş belgelerine ais.ösym.gov.tr adresi üzerinden ulaşabilecekler.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE