2019 İU AUZEF Bahar Dönemi Yarıyıl Sonu Sınavı Ne Zaman? AUZEF Bahar Dönemi Yarıyıl Sonu Sınav Tarihi

İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF) bahar dönemi yarıyıl sonu bitirme sınavı tarihleri merak ediliyor. Pek çok aday AUZEF sınav giriş belgelerinin ne zaman erişime açılacağını sorguluyor. Peki 2019 İU AUZEF Bahar Dönemi Yarıyıl Sonu Sınavı Ne Zaman? AUZEF Bahar Dönemi Yarıyıl Sonu Sınav Tarihi...

SINAVLAR 08.06.2019, 12:21 08.06.2019, 21:39
2019 İU AUZEF Bahar Dönemi Yarıyıl Sonu Sınavı Ne Zaman? AUZEF Bahar Dönemi Yarıyıl Sonu Sınav Tarihi

AUZEF sınavları Cumartesi günü sabah ve öğle, Pazar günü ise sabaha ve öğle olmakla beraber 4 oturumda düzenlenmekte.

İstanbul Üniversitesi AUZEF sınavları Türkiye genelinde fakülte tarafından hazırlanarak açıklanan sınav merkelzerinde gerçekleştirilmektedir.

2019 İU AUZEF BAHAR DÖNEMİ YARIYIL SONU SINAVI NE ZAMAN?

AUZEF Bahar dönemi yarıyıl sonu bitirme sınavları öğrencilerin tercihleri ile düzenlenen sınav merkezlerine düzenlenir.

Açıköğretim Fakültesinden olan İstanbul Üniversitesi AUZEF sınav tarihlerine yönelik olarak üniversite takvimi açıklanmıştı ve AUZEF İnternet Adresi olan "http://auzef.istanbul.edu.tr" web sitesi üzerinden bildirilmişti.

ÖĞRENCİLERİN DİKKAT ETMESİ GEREKEN DETAYLAR

Öğrenciler sınavlara sınav merkezi tercihlerine göre seçtikleri sınav merkezinde girmektedir ve tercih aşaması haricinde herhangi bir işlem yapılmadığı sürece sınav merkezi değişmemektedir.

Ayrıca öğrenciler ilk yedi hafta konularından sorumlu olmaktadır. Öğrenciler derslerinin olduğu sınav oturumlarına girebilmektedir.

Sınavlarda her ders için 20 soru sorulur ve 30 dakika süre tanınmaktadır.AUZEF için sınavlarda bina ve salon girişlerinde öğrenci kimlik kartı gerekmez.

Bunun yanı sıra öğrenciler Sınav Giriş Belgesi ve Nüfus Cüzdanı ile sınava girebilir ancak cep telefonu sınava alınmayacak.

SINAV TAKVİMİ

Yorumlar (0)