2019 Sayıştay Başkanlığı Sayıştay Denetçi Yardımcısı Yazılı Sınavı Sonuçları ÖSYM Tarafından Açıklandı

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı (ÖSYM) tarafından yeni bir duyuru yayımlandı ve 27- 28 Nisan 2019 tarihinde düzenlenen Sayıştay Başkanlığı Sayıştay Denetçi Yardımcısı Adaylığı Yazılı Sınav sonuçları açıklandı. İşte ÖSYM sonuç sorgulama ekranı...

2019 Sayıştay Başkanlığı Sayıştay Denetçi Yardımcısı Yazılı Sınavı Sonuçları ÖSYM Tarafından Açıklandı

27- 28 Nisan 2019 tarihinde Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı (ÖSYM) tarafından düzenlenen Sayıştay Başkanlığı Sayıştay Denetçi Yardımcısı Adaylığı Yazılı Sınav sonuçları belli oldu...

ÖSYM tarafından yayımlanan duyuruda ise;

"27-28 Nisan 2019 tarihlerinde uygulanan Sayıştay Başkanlığı Sayıştay Denetçi Yardımcısı Adaylığı Yazılı Sınavı değerlendirme işlemleri tamamlanmıştır.

Adaylar, sınav sonuçlarına 13 Haziran 2019 tarihinde saat 16.40'dan itibaren ÖSYM’nin https://sonuc.osym.gov.tr adresinden T.C. Kimlik numaraları ve şifreleri ile erişebilirler.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur." denildi...

SONUÇLAR: "https://sonuc.osym.gov.tr/Sorgu.aspx?SonucID=5738" WEB ADRESİNDE YER ALMAKTADIR.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 13 Haziran 2019, 22:01
YORUM EKLE